Вараські волейболісти другі на турнірі атомників

0
218
0

Сьогодні завершився волейбольний турнір в залік Спартакіади підприємств атомної промисловості. В турнірі прийняли участь п’ять команд.

Команда Рівненської АЕС з однаковим рахунком 2:0 перемогла суперників з Нетішина, Енергодару та Южноукраїнська поступившись лише команді СООП(Жовті Води) і посіла друге місце на турнірі.

В цілому призова трійка турніру набула наступного вигляду: 3-є місце - ЗАЕС(Енергодар), 2-е місце – РАЕС(Вараш), 1-е місце – СООП(Жовті Води).

Команда РАЕС провела трунір в наступному складі: І. Ципан, І. Романчук, В. Бейзим, С. Москвич, А. Скоклюк, О. Струк, І. Полішук та капітан команди – А. Середа.

0
Спорт # РАЕС # атомники # волейбол Рівне
20-23 червня в Рівному проходитиме перший етап чемпіонату України з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат U-16.
0
240
10 команд змагатиметься за волейбольне чемпіонство в Рівному
Оприлюднено календар чемпіонату Рівного з волейболу серед чоловічих команд. В турнірі візьме участь 10 команд, які на першому етапі розділено на дві підгрупи.
0
507
Як у місті-супутнику відзначатимуть День народження Рівненської АЕС
0
353
Волейбольний турнір у Рівному присвятили засновнику університету
Успішно завершився Всеукраїнський турнір з волейболу присвячений меморіалу засновника Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука. Найкращі команди після виснажливих змагань отримали заслужені нагороди.
0
515
Рівненська АЕС готується до виходу на новий ринок електроенергії
0
423
На Рівненщині фінішувала волейбольна спартакіада
Відбувся V (фінальний) етап ХХІ обласної спартакіади школярів Рівненщини з волейболу серед юнаків та дівчат.
0
54
Рівненські гімнастки вперше в історії здобули командні медалі Чемпіонату України (ФОТО)
Рівненські гімнасти знову мають історичне досягнення. Вперше за вувесь час наші спортсменки завоювали медалі Чемпіонату України.