Рівне прийматиме Чемпіонат України з волейболу

0
461
0

20-23 червня в Рівному проходитиме перший етап чемпіонату України з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат U-16.

Змагання відбудуться за адресою м.Рівне вул. Здолбунівська, 33 на волейбольних майданчиках ринку "Дикий".

Географія учасників, які будуть брати участь в цих змаганнях, охоплює практично всі куточки України. Крім представників Рівненщини можна буде насолоджуватися грою пляжників з міст: Київ, Миколаїв, Суми, Чорноморськ, Дніпро, Деражня, Первомайський Біла Церква.

Змагання розпочнуться 20 червня о 14.00.

0
Спорт # Чемпіонат України # волейбол Рівне # Чемпіонат України Рівне # волейбол Чемпіонат України
Рівненські гімнастки вперше в історії здобули командні медалі Чемпіонату України (ФОТО)
Рівненські гімнасти знову мають історичне досягнення. Вперше за вувесь час наші спортсменки завоювали медалі Чемпіонату України.
0
172
Веслувальники Рівненщини - чемпіони України
П’ять нагород завоювали спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату на чемпіонаті України з параканое. При чому чотири з них – золоті.
0
1145
Костопільчанин став чемпіоном України
З 7 по 10 червня 2019 року в м.Черкаси проходив Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед спортсменів віком до 23 років.
0
302
Рівненський бадмінтоніст здобув дві історичні медалі (ФОТО)
9 червня завершився перший Xемпіонат України серед аматорів та ветеранів з бадмінтону.
0
339
Рівнянин здобув золото Чемпіонату України
Рівненський стрілок Дмитро гонта здобув золото медаль Чемпіонату України.
0
240
ФОТОФАКТ. Рівненські бігуни перші на Чемпіонаті України
Збірна Рівненської області перша на чемпіонаті України з гірського бігу. Про це інформаує ФЛАРО.