Важкоатлет з Рівненщини став чемпіоном України

0

Здолбунівчанин Сергій Смочек виборов золото на чемпіонаті України з важкої атлетики серед молоді до 23 років, який проходить у м. Чорноморськ з 13 по 18 травня.

Рівненщину цих змаганнях представляло двоє здолбунівчан. У ваговій категорії до 61 кг Максим Демчишин, який набагато молодший від суперників, підкорив у ривку 88 кг, проте не впорався в поштовху з вагою 110 кг, та закінчив свій виступ, не втрутившись у боротьбу за медалі.

У ваговій категорії до 81 кг виступав досвідченіший Сергій Смочек, який у ривку підкорив штангу вагою 130 кг та у боротьбі за перше місце поступався супернику зі Львова 5 кг. Проте у поштовху підняв вагу 167 кг, обійшовши львів’янина на 6 кг, та посів перше місце.

За результатами змагань Сергій Смочек зарахований до складу збірної команди України з важкої атлетики та виступатиме на чемпіонаті Європи, який пройде в м. Кишинів (Молдова) в липня місяці цього року.

Підготував чемпіона України заслужений тренер України з важкої атлетики, майстер спорту з важкої атлетики Володимир Гордійчук.

Інформаційна служба Здолбунівської РДА

0
Спорт # Здолбунів # Чемпіонат України # важка атлетика Рівне # Чорноморськ
Біля Дубна – ДТП: пасажирів вирізали із понівеченого авто (ФОТО)
0
1355
Рівненські пауерліфтери найсильніші в Україні
4 серпня 2019 року у Дніпрі спортсмени змагались за останні чотири комплекти нагород Чемпіонату України з пара пауерліфтингу. Спортсмени Рівненського регіонального центру «Інваспорт» своїми виступами на помості встановленому на сцені Дніпровської академ
0
1416
На Здолбунівщині судитимуть молодика, котрий побив свого односельця
0
1904
Млинів прийме Чемпіонат України із призовим фондом 20 000 гривень
З 2-го по 4-е серпня Млинів прийматиме тур Чемпіонату України з пляжного волейболу серед чоловіків. Цього разу тур 4. Матчі пройдуть на стадіоні «Колос».
0
1640
Срібло і бронзу здобули рівнянки на Домашньому Чемпіонаті України
Волейболістки із Чорноморська Одеської області перемогли в першому етапі Чемпіонату України з пляжного волейболу в Рівному. У першій партії учасниці демонстрували рівну гру, а от у другій наші дівчата стали відставати. Зрештою, перемогли дівчата з Чорномо
0
1489
Рівненькі легкоатлети можуть поїхати на Чемпіонат Європи
В Кропивницькому відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді. Ці змагання були відбіркові до чемпіонату Європи серед молоді, який пройде 11-14 липня у місті Євле (Швеція).