«Верес» поступився «Волині» з Луцька

0

Рівненський Верес поступився у Луцьку місцевій Волині, пропустивши вирішальний м'яч на четвертій доданій до часу гри хвилині. Автором переможного для волинян голу став екс-футболіст червоно-чорних Владислав Приймак.

«Волинь» - «Верес» - 2:1 (1:1)

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга, 28 тур

25 травня 2021 року, Луцьк, стадіон Авангард

Гра плавно йшла до нічиєї, яка гарантувала б «Вересу» дострокове підвищення у класі. Але іншої думки був екс-футболіст рівненського клубу Владислав Приймак. На четвертій компенсованій до основного часу хвилині він зумів протиснутися між Романом Мірошником і Романом Гончаренком і прицільним ударом головою замкнути передачу з правого флангу - 2:1!

«Верес» поступається у Луцьку. Але до фінішу чемпіонату ще 3 матчі. І рівняни все ще залишаються одноосібними лідерами Першої ліги.