Верховна Рада озвучила розміри штрафів, що загрожують власникам "блях"

Верховна Рада озвучила розміри штрафів, що загрожують власникам
0
3761
0
Верховна Рада озвучила розміри штрафів, що загрожують власникам "блях"

У Верховній Раді зареєстрували два законопроекти, мета яких - зменшення вартості розмитнення авто та остаточне вирішення питання "євроблях". Голова податкового комітету парламенту Ніна Южаніна опублікувала текст з докладним роз'ясненням цих документів.

Передбачається, що новий податок на ввезення авто буде значно менший нинішнього. Його будуть розраховувати наступним чином: базова ставка, помножена на коефіцієнт мотора і коефіцієнт віку ТЗ. У першому випадку буде ділитися показник обсягу двигуна на одну тисячу, а в другому - розраховувати повну кількість календарних років. Базова ставка для бензинових машин складе 50 євро, а для дизелів - на 25 євро більше. Таким чином, чим буде старіше і "зажерливе" авто, тим воно буде дорожче. Іншими словами, влада хоче стимулювати українців купувати нові економічні машини. Як повинен змінитися акциз, можна побачити нижче в порівняльній таблиці:

А тих, хто захоче заощадити на розмитненні, чекають величезні штрафи. У деяких випадках вони будуть досягати 170 тис. Грн. Крім цього, передбачена конфіскація ТЗ і позбавлення прав.

Щоб встановити жорсткий контроль над авто з єврономерами, буде створено єдину інформаційну базу, якою користуватимуться митники, прикордонники та поліцейські. Співробітники МВС отримають право перевіряти нерозмитнені машини та їх водіїв, в той же час митниця повинна буде повідомляти про всі правопорушення, а прикордонна служба - не допустити перетину кордону особою, яка ввезла авто без сплати відповідних штрафів.

Джерело: Автотема

0
i-серфінг
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
28
Безвісти зниклого жителя Демидівщини просять допомогти розшукати
0
Читати далі
33
Рівнеоблрада знову оголосила конкурс до складу постійної поліцейської комісії
0
Читати далі
14
"Спорт для всіх" на "Джемборі – Рівно 30"
Зазначимо, що за роки незалежності в Україні відбулося два Джемборі. Перше Всеукраїнське скаутське Джемборі відбулось у 1996 році поблизу Невицького замку на Закарпатті. Друге - приурочене 20-й річниці відродження Пласту в Україні, відбулось у с
0
Читати далі
75
На Рівненщині відзначили День Державного Прапора
0
Читати далі
37
На Рівненщині продовжують хворіти на кір
0
Читати далі
68
Спортивні баталії на «Джемборі – Рівно 30. Рівне»
0
Читати далі
227
Як курсуватимуть тролейбуси в Рівному на День Незалежності та День міста
0
Читати далі
119
Вночі у Рівному горіла автівка (ФОТО)
0
Читати далі
221
У Рівному на Чернишова зіткнулося дві вантажівки (ФОТО)
0
Читати далі