Відновлюються ігри Чемпіонату Рівного з футзалу

0
429
0

5 січня учасники Чемпіонату міста з футзалу зіграють свої перші матчі у 2019 році.

ФК "Горбаків" - "Обласна дитяча лікарня" 18:40

нині турнірну таблиці Чемпіонату очолює "Славія", друга "Борщівка", третій "Квартал". Ігри проходять у спорткомпелксі ДЮСШ №4 по вул. Фабрична, 7.

0
Спорт # футзал Рівне # Чемпіонат Рівного # Чемпіонат футзал
"Кардинал-Рівне" поступився у повторному матчі проти "Рекорда"
У повторній грі проти чемпіонів Польщі у Бєльсько-Бялій футзальний «Кардинал-Рівне» зазнав поразки - 2:5.
0
279
"Кардинал-Рівне" обіграв чемпіонів Польщі
Сьогодні у стартовому поєдинку тренувального міні-збору "Кардинал-Рівне" у Бєльсько-Бялій обіграв діючих чемпіонів Польщі - BTS Rekord.
0
145
"Кардинал-Рівне" їде на Lviv Open Cup
За два тижні, 28 серпня, у Львові стартує ювілейний десятий турнір Lviv Open Cup.
0
261
“Кардинал-Рівне” завершив сезон поразкою у Києві
“Кардинал-Рівне” завершив сезон 2018-2019 поразкою у Києві від столичного “ХІТа”. У підсумку рівняни фінішували п’ятими у турнірній таблиці чемпіонату футзальної Екстра-ліги.
0
303
Студенти МЕГУ - волейбольні чемпіони Рівного
Чоловіча збірна Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука стала чемпіоном Рівного з волейболу. Спортсмени вибороли перемогу у підгрупі, до якої входять ВНЗ, підприємства, організації, установи та аматорські коман
0
414
"Кардинал-Рівне" переміг в останній домашній грі сезону
У заключній домашній грі сезону “Кардинал-Рівне” порадував своїх уболівальників вольовою перемогою над принциповим суперником – львівською “Енергією”. Три очки рівнянам приніс точний удар Віктора Кравцова, для якого цей гол став 9-м у чемпіонаті.
0
473
Рівненський "Верес" далі у Кубку України зіграє з принциповим суперником
Сьогодні відбулось жеребкування другого відбіркового етапу Кубку України з футболу.
0
87
Чоловіка, який ножем поранив матір п‘ятьох дітей, взяли під варту
0
2230
Нові призначення: Рівненщину віддали на дерибан Палиці, Косюку і Данильчуку (ексклюзив)
5
260
Рівнянин із золотом Чемпіонату Європи
20-24 серпня в італійському місті Піла відбувається перший Чемпіонат Європи з велосипедного спорту (маунтенбак) серед юнаків.