Відзавтра на двох станціях Рівненщини не будуть підбирати пасажирів

Відзавтра на двох станціях Рівненщини не будуть підбирати пасажирів
2
Відзавтра на двох станціях Рівненщини не будуть підбирати пасажирів

«Укрзалізниця» припиняє продаж квитків із станцій, які віднесені до «червоної» зони. До переліку регіонів Рівненщини з найбільшими показниками захворювання віднесені міста Острог, Дубно, а також Радивилівський, Костопільський та Рівненський райони. В цих регіонах рух пасажирського транспорту заборонений.
 
Із 24 серпня усі поїзди, які курсують через станції Острог та Радивилів, будуть здійснювати лише висадку пасажирів. Також не продаватимуть квитки з Острога та Радивилова на поїзди «Ужгород-Лисичанськ», «Генічеськ-Івано-Франківськ», «Ковель-Київ», «Ковель-Новоолексіївка» та «Рівне-Миколаїв».

Нагадаємо, раніше «Укрзалізниця» припинила продаж квитків зі станцій Дубно, Клевань та інших станцій у районах Рівненщини, які потрапили до «червоної» зони.

Читайте також: «Щось більше ніж «український Гонконг»: губернатор Коваль просуває ряд інфраструктурних проектів в Рівному

Читайте також: Віталій Коваль домовився з главою МОЗ про фінансування скандальної лікарні у Вараші

Читайте також: На Західній Україні запрацюють два нові аеропорти

2
Суспільство
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині розглядають впровадження польських технологій очищення енергообладнання
0
Читати далі
У Рівному двоє жінок отруїлися чадним газом
0
Читати далі
У Рівному чоловік «замінував» Кінопалац
0
Читати далі
На Сарненщині у ДТП постраждали двоє неповнолітніх
0
Читати далі
Зеленський завойовує симпатії виборців Трампа
0
Читати далі
У Рівному викрили групу збувачів метамфетаміну
0
Читати далі
Житель Вараша перебуваючи на замісній терапії, продавав наркотики
0
Читати далі
Державний борг України перевищив 8 трлн грн — це новий історичний максимум
0
Читати далі
На Рівненщині виявили нелегальний бурштиновий бізнес
0
Читати далі