"Очі Кремля": на Рівненщині для відеоспостереження за мешканцями Сарн використовуватимуть російську програму, яка заборонена СБУ

0
4886
0
  • "Очі Кремля": на Рівненщині  для відеоспостереження за мешканцями Сарн використовуватимуть російську програму, яка заборонена СБУ
  • "Очі Кремля": на Рівненщині  для відеоспостереження за мешканцями Сарн використовуватимуть російську програму, яка заборонена СБУ

У листопаді 2018 року Сарненська міська рада оголосила тендер на Будівництво системи відеоспостереження "Безпечне місто". Однак, переможець шокував своєю приналежністю до російської федерації. Сайт "ВСЕ" спробували розібратись.

Майже 8 мільйонів гривень заплановано витратити на "Безпечне місто" у Сарнах. Це мережа он-лайн відеоспостереження, що активно впроваджується у населених пунктах області. Дані з камер транслюватимуться до правоохоронців, що таким чином може значно зменшити злочинність або ж віднайти порушників. 

За таким планом будуть розміщуватись камери:

На тендер подалось 5 фірм. Це ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ТЕЛЕФОННІ СИСТЕМИ І МЕРЕЖІ “АНФЕР”, ТОВ ГЛОБАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ МАЙБУТНЬОГО, ФОП "ЧАЇНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ ", ТОВ КОБІ ІНТЕГРАТОР, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛЬ-РОЇ".

Перемогла та пропозиція, яка запропонувала найнижчу ціну впровадження такої мережі у місті. 

 

Це ТОВ "АНФЕР". Вони знизили первинну вартість проекту на 700 000 гривень.

Російський слід

Однак, переглянувши тендерну документацію стає відомим, що фірма "Анфер" використовує платформу безпеки для побудови системи вiдео аналiтики i спостереження "Безпечне Micтo" - "Axxon lнтелект".

 

 

Российская компания, специализирующаяся в разработке программного обеспечения и интеллектуальных систем видеонаблюдения и безопасности.

Компания ITV | AxxonSoft занимает лидирующие позиции на российском рынке программного обеспечения для систем видеонаблюдения и на европейском рынке поставщиков ПО для сетевых систем наблюдения на открытой платформе. Является членом-спонсором (Contributing Member) форума ONVIF.

 

 

За інформацією Служби безпеки України використання даного російського програмного забезпечення створює передумови до проведення розвідувально-підривної діяльності спецслужбами РФ та може використовуватись з метою отримання інформації з обмеженим доступом. 

 

Використання даних програмних продуктів створює загрозу національній безпеці та державному кіберпростору. 

Наразі, договір  знаходиться на стадії підписання, тому ми закликаємо усіх переглянути умови тендеру або можливість його скасування. 

 

 

Колаж з фото Danielzolli 

0
Гроші Кримінал # СБУ у Рівненській області # Сарни # AxxonSoft # Росія # програмне забезпечення
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: