«Забудькувата Феміда»: куди зникла справа підозрюваного у корупції депутата Рівнеради Володимира Кудріна

«Забудькувата Феміда»: куди зникла справа підозрюваного у корупції депутата Рівнеради Володимира Кудріна
0
1282
0
«Забудькувата Феміда»: куди зникла справа підозрюваного у корупції депутата Рівнеради Володимира Кудріна

Щоразу під час виборів люди сподіваються, що політики, за яких вони голосують, змінять щось на краще у місті чи країні. Однак, не завжди народні обранці виправдовують їхні сподівання. Іноді, отримавши депутатський мандат, вони забувають, що у місцеві ради чи парламент їх делегували виборці не задля власної наживи. Так трапилось і з депутатом Рівнеради Володимиром Кудріним, що «попався» на хабарі, шантажуючи забудовника. Ми вирішили поцікавитися, на якому етапі перебуває справа «активіста-депутата», і чим він займається зараз.

29 серпня 2017 року СБУ спільно з Генпрокураторою провели обшук в офісі, де перебував Володимир Кудрін. Тоді у нього знайшли п’ять тисяч доларів, бурштин та пристрій для куріння наркотиків. Затриманий був і кум Володимира Кудріна – Юрій Довгалець, який, очевидно, був посередником. Справа стосувалась забудови Басового Кута. За словами прокурорів, Володимир Кудрін вимагав від забудовника гроші, аби не писати скарг до ДАБІ та інших органів, що могли б вплинути на хід будівництва.

Їм обом оголосили підозру і доправили до Києва. Запобіжний захід для затриманих обирав Печерський суд. За заставу у понад 125 тисяч гривень Володимира Кудріна та його спільника відпустили.

Відтоді справа «зависла» у судах. Володимир Кудрін успішно подає відводи прокурорам і через апеляцію повернув і собі, і куму заставу.

Нині Володимир Кудрін продовжує активно займатися депутатською діяльністю. Утім, лави Радикальної партії Олега Ляшка він покинув, адже однопартійці, зрозумівши справжню ціль Кудріна в раді, пригрозили йому відкликанням мандату.

Тоді депутат Рівнеради від Радикальної партії Олега Ляшка Роман Стасюк у коментарі сайту «ВСЕ» зауважив, що:

– Володимир, користуючись рейтингом Радикальної партії, став депутатом. Коли партія вже непотрібна, то як щури тікають. Та ми зробимо все, аби Володимир Кудрін не був депутатом. Якщо він вірить, що зрадники десь потрібні, він дуже помиляється. Хай має гідність - і сам складе депутатські повноваження.

Після цього Володимир Кудрін намагався примкнути до Володимира Ковальчука та Андрія Сайчука, яких позбавили мандату депутата, коли вони також покинули фракцію Радикальної партії в Рівненській обласній раді. Однак, це тривало недовго, бо Ковальчук, невдало спробувавши свої сили на парламентських виборах, залишив своїх «побратимів» і поїхав підкорювати столицю.

То ж Володимир Кудрін лишився сам на сам зі своїми судовими тяганинами, що навіть не розпочались по суті. Можливо, саме тому він бере участь в будь-яких мітингах чи протестах, де можна отримати дивіденди, адже робота адвокатів коштує недешево.

Сьогодні Володимир Кудрін відомий тим, що активно долучився до протестів проти будівництва заводу Кроноспан. Втім про мотиви такої діяльності доводиться лише здогадуватись.

«Активізм» окремих охочих до легкої наживи політиків може завершитись лицем у підлогу. Історія повторюється, але «активісти» нічому не вчаться. Все приховане з часом стає явним.

 

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: