Завтра в Острозькій академії - конвокація

Завтра в Острозькій академії - конвокація
0
522
0
Завтра в Острозькій академії - конвокація
28 червня відбудеться урочиста церемонія вручення дипломів магістрам, бакалаврам і спеціалістам.
 
У Національному університеті «Острозька академія» 28 червня на території академічного парку о 10.00 відбудеться «Конвокація-2017» — урочиста церемонія вручення дипломів магістрам, бакалаврам і спеціалістам.

Під натхненний гімн студентів «Gaudeamus» у виконанні академічного хорового колективу, Конвокація проходить за традиціями, відродженими з часів існування Острозької академії XVI ст. У заході візьмуть участь почесні гості, серед яких відомий літературознавець, директор Інституту літератури імені Тараса Шевченка НАН України, Голова наглядової ради Національного університету «Острозька академія» Микола Жулинський, відомий український поет, державний і громадський діяч, Почесний доктор Острозької академії Іван Драч, відомий український журналіст, редактор, письменник, громадсько-політичний діяч Віталій Абліцов, та інсценізовані образи відомих історичних персонажів: князь Василь-Костянтин Острозький — засновник академії, і княжна Гальшка Острозька — фундаторка цього культурно-освітнього осередку.

Крім цього, ґрадуанти разом з головою Братства спудеїв кожного року у честь свята одягають у мантію першого спудея Острозької академії, пам’ятник якого споруджений на подвір’ї університету.

За доброю традицією, створивши живий ланцюг на чолі з ректором, у супроводі деканів та гостей, випускники зайдуть у стіни Острозької академії, що символізує прощання з Альма-матер.
0
# Рівненщина # Острозька академія # навчання # конвокація # університет
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: