Збірна Рівненщини друга на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби

0

Збірну Рівненської області посіла 2 місце на Чемпіонаті України серед молодших юнаків. Турнір проходив у Харкові.

Андрій Івасів посів 2 місце. Також Янек Довжан (КОЛІСП) здобув бронзу.

Також по бронзовій медалі здобули Максим Демчук (СК " Базальтова скеля", Костопільський район, с. Мирне) та Артур Бойчук (СК БГР " Олімп", Рівне)

І важливо, що Михайло Куценко (КОЛІСП), посівши 2 місце, та Кирил Щербатюк (КОЛІСП) із третім, відібралися у збірну України на Чемпіонат Європи.

0
Спорт # греко-римська боротьба # греко римська боротьба Рівне # Чемпіонат України Харків
Вчора завершився Чемпіонат України з греко-римської боротьби U-23.
0
2337
Рівненський турнір з греко-римської боротьби цьогоріч рекордний
12-13 квітня пройшов традиційний відкритий турнір м. Рівне, ДЮСШ 1, під патронтом СК БГР "Олімп".
0
1635
Костопільські борці здобули бронзу Чемпіонату України
З 4 по 7 квітня у місті Харків відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юнаків. Участь в ньому взяли близько 240 учасників з 20 областей України, серед яких і вихованці Костопільського обласного ліцею-інтернату.
0
2435
Рівненські борці змагатимуться на наймасштабнішому європейському турнірі
Сьогодні, 28 березня рівненські борці виїхали на наймасштабніший юнацький борцівський турнір "TALLINN OPEN". Змагання приймає Естонія.
0
2071
Рівнянки здобули три медалі на Чемпіонаті України з боксу
Підійшов до завершення Чемпіонат України з боксу серед жінок у вікових групах: жінки, молодь, юніорки та дівчата. Турнір приймав Харків.
0
2168
Борці Рівненщини здобули 5 медалей Міжнародного турніру
У Києві вихідними відбувся Міжнародний турнір з греко-римської боротьби присвячений пам'яті загиблих воїнів АТО.