Жіноча команда БК "Рівне" в сезоні стартувала з поразки

Жіноча команда БК
0

Новий сезон у Жіночій баскетбольній Суперлізі розпочався матчем "Київ-Баскет" - "Рівне-ОШВСМ". Господаркам протистояння не без проблем вдалося взяти гору.

Перша чверть матчу пройшла у рівній боротьбі. Рахунок у матчі відкрила центрова гостей Гаврильчик, а невдовзі вона ж влучила з розвороту. Втім, перевага 3:0 протрималася недовго. Дальнім пострілом Філевич відновила рівновагу. Гості намагалися вирватися вперед і карати киянок за їхні помилки, але самі були небезгрішними у командних діях. Першу чверть мінімально виграв "Київ-Баскет", ще на екваторі другої десятихвилинки рівненчанки були попереду. Але Кондусь вкотре відновила рівновагу 24:24 і кінцівку першої половини Київ-Баскет відіграв значно результативніше за гостей За хвилину до кінця Гутевич довела перевагу до +10, але Іванюк триочковим зупинила очковий ривок. Киянки виграли першу половину 38:29.

Поперерві господарки виглядали більш свіжими і зіграними. Очковий відрив їм вдалося примножити. В середині третьої чверті Київ-Баскет здійснив ривок 11:0. Це психологічно вплинуло на команду Валерія Жартуна. Наприкінці цього ігрового відрізку та сама Філевич встановила перевагу +23 на користь своєї команди. Далі Київ-Баскет дотримувався плану утримання суперниць на очковій відстані. Це вдалося підопічним Володимира Холопова. Частково. Адже заключну чверть гості провели краще, скоротивши перевагу до -18.