207
0

Скористатися сервісом «Шлюб за добу» відтепер можна буде у Дубно та Сарнах. Ці міста опинилися серед 23 населених пунктів, які Кабінет Міністрів включив до пілотного проекту державної реєстрації шлюбу за одну добу. Відповідне розпорядження уряд прийняв 15 листопада.

– Рівненська юстиція раніше внесла пропозицію для Мін’юсту, аби «Шлюб за добу» діяв й у цих містах. Радію, що уряд підтримав нашу ініціативу. Відтак жителі Дубно та Сарн також матимуть можливість одружитися всього за 24 години, – розповіла начальник Головного територіального управління юстиції в Рівненській області Іванна Смачило. – Наразі ми вирішуємо організаційні питання. Думаю, що з січня 2018 року сервіс вже запрацює.

Нагадаємо, що пілотний проект «Шлюб за добу» на Рівненщині стартував у січні 2017 року. До цього часу послуга державної реєстрації шлюбу у скорочені строки діяла тільки у Рівному. За цей час нею скористалася 271 пара.

0
# Дубно # Рівне # Сарни # одруження # шлюб за добу
Рівняни треті в першому турі спідвейної Ліги "Speedway Friendship Cup"
Рівненські гонщики стартували в 1 етапі Міжнародної Ліги Спідвею "Speedway Friendship Cup" в угорському Надьхалаші.
0
58
"Рівненська" баскетбольна збірна України премогла Албанію
Жіноча кадетська збірна України перемогла команду Албанії в третьому матчі групового етапу Чемпіонату Європи в Подгориці в Чорногорії.
0
302
"Рівненська" збірна України з баскетболу програла білорускам
Збірна України U-16 в складі якої виступають аж шість вихованок рівненського баскетболу, а очолює національну дружину наш земляк Валерій Жартун, не зуміла обіграти одноліток з Білорусі, поступившись 47:63.
0
77
Рівняни двічі четверті у фіналі Чемпіонату України з пляжного волейболу
У Запоріжжі пройшли фінальні змагання Чемпіонату України з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат в категорії u-16.
0
115
Рівненський спідвеїст Марко Левішин на п'єдесталі Кубку МАСЕС
Рівнянин Марко Левішин піднявся на п'єдестал у розіграші 2-го етапу Кубку МАСЕС в польському Равічі та вийшов у лідери загального заліку першості.
0
247
Валентин Кирилюк: "Ми повинні змінювати політику з боргової на інвестиційну"
0
64
Новий тренер рівненського "Кардиналу" про найближчі перспективи команди
Завоювавши третє місце на Міжнародному товариському турнірі на призи Заслуженого тренера України Валерія Водяна, «Кардинал-Рівне» повернувся з Одеси до Рівного.