640 - саме стільки поліцейських охоронятиме спокій жителів Рівненщини на Пасху

640 - саме стільки поліцейських охоронятиме спокій жителів Рівненщини на Пасху
0
640 - саме стільки поліцейських охоронятиме спокій жителів Рівненщини на Пасху

На охорону публічної безпеки та порядку у ніч із сьомого на восьме квітня в області буде залучено 640 правоохоронців в складі піших, автомобільних патрулів та пересувних мобільних груп. Проведення пасхальних богослужінь заплановано у 810 культових спорудах Рівненщини.

Особовий склад Головного управління Нацполіції в Рівненській області із шостого квітня переведено на посилений варіант несення служби.

Для забезпечення правопорядку задіюватимуться поліцейські усіх територіальних і структурних підрозділів, Управління патрульної поліції в Рівненській області, Національної гвардії України. Також поблизу храмів чергуватимуть у посиленому режимі працівники ДСНС Рівненщини.

Правоохоронці звертаються до громадян із розумінням поставитися до посилених заходів безпеки, бути пильними та повідомляти на спецлінію «102» про підозрілих осіб, підозрілі предмети та можливі провокації, не порушувати публічний порядок, поводитися толерантно, не забувати про правила дорожнього руху та в жодному разі не сідати за кермо у стані сп’яніння.

0
Найцікавіші матеріали
У Рівному засудили чоловіків за постачання психотропів у місця позбавлення волі
0
Читати далі
«Доступні ліки» можна замовити через Укрпошту
0
Читати далі
У Рівному заочно засуджено бойовика терористичної організації «лнр»
0
Читати далі
Понад 700 дітей загинули в Україні від початку повномасштабного вторгнення росії
0
Читати далі
В Україні запустили Північний обхід Рівного до польського кордону
0
Читати далі
Надзвичайники врятували двох оленят із вогняної пастки
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків постануть перед судом за незаконний збут тютюну
0
Читати далі
У Рівному та Квасилові планують підняти ціни на вивезення сміття
0
Читати далі
16 торгових марок РФ продовжили термін дії в Україні від початку повномасштабної війни
0
Читати далі