700 рівнян вже вакцинувались від ковіду

700 рівнян вже вакцинувались від ковіду
0
700 рівнян вже вакцинувались від ковіду
Станом на 17 березня 2021 року мобільними бригадами створеними на базі закладів охорони здоров’я Рівненської міської ради вже провакциновано 700 осіб від COVID-19. Із них, на пунктах щеплень в міських закладах охорони здоров’я - 300 осіб, серед яких 180 медпрацівників.
 
Нагадаємо, що для першого етапу вакцинації Рівненська область отримала понад 17 тисяч доз вакцин від COVID-19 Oxford/AstraZeneca (Covishield).
 
На першому етапі вакцинують першочергово медиків, які працюють з ковідними хворими, медиків мобільних бригад, лаборантів, які проводять дослідження на ковід, працівників та підопічних соціальних закладів для людей похилого віку, військових. Завдяки внесеним змінам до Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, залишками вакцини щодня можуть щеплюватись і інші громадяни, які виявлять бажання.
 
У Рівному кількість важких хворих, хворих які потребують госпіталізації і підключення до кисню зростає досить активно. За добу приріст хворих склав понад 200 осіб.
 
 
 
0
Найцікавіші матеріали
Смертельна ДТП біля Рівного: водію маршрутки та працівнику «Укрзалізниці» повідомили про підозру
0
Читати далі
У Starland меню для дітей розробив президент асоціації кулінарів України
0
Читати далі
У Костополі чоловік проник в автівку та вкрав 40 тисяч гривень
0
Читати далі
На Рівненщині маршрутка зіткнулася із поїздом: є загиблі
0
Читати далі
18-річний хлопець загинув після стрибка з пірса у ставок на Рівненщині
0
Читати далі
У Рівненському районі невідомий пошкодив могилу захисника України: встановлюють причетних
0
Читати далі
У Рівному засудили колаборантку з Херсонщини
0
Читати далі
На Рівненщині 17 загиблих на водоймах від початку літнього сезону
0
Читати далі
Правоохоронці обшукали Рівненську митницю: повідомляють про зловживання на 2,3 млн грн
0
Читати далі