90% українців підтримують обстріли по рф

90% українців підтримують обстріли по рф
0
566
0
90% українців підтримують обстріли по рф
Більшість українців підтримують удари по території росії. Проте люди здебільшого хочуть ударів лише лише по військових та енергетичних об'єктах.

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології, яке проводили 14-22 лютого. 

З усіх українців 38% вважають, що завдавати їх необхідно лише по військових об’єктах. Ще 39% хочуть уражати військові об’єкти та об’єкти енергетичної інфраструктури.

 

А 13% респондентів вважають, що ударів мають завдавати по взагалі всіх об’єктах, зокрема по населенню. І лише 7% опитуваних узагалі не підтримують обстрілів території рф. У всіх регіонах України абсолютна більшість людей (89-92%) підтримують завдання ударів по території рф. Але найбільша підтримка у центрі та сході країни.

 

Навіть серед респондентів, які готові до територіальних поступок в обмін на мир, 79% вважають, що необхідно завдавати удари по території рф.

Виконавчий директор КМІС Антон Грушецький зазначає, що удари по росії підтримує більшість людей навіть на півдні і сході, де понад рік тому до вторгнення більша частина респондентів говорили про близьких родичів у росії, а понад 80% добре ставилися до «простих росіян». До того ж значна частина вважає, що не варто обмежуватись лише військовими об’єктами.

 

Грушецький підкреслює, що українці попри всі воєнні злочини росії зберігають не тільки єдність, але і людяність. Бо досить мало опитуваних хотіли б ударів по населенню росії. 

 

Про опитування

Його провели 14-22 лютого 2023 року методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Опитали 2002 дорослих жителів України. До вибірки не включили людей із територій, які були окуповані до 24 лютого 2022 року, а також громадян, які після цієї дати виїхали за кордон.

 

Соціологи зазначають, що за звичайних обставин похибка такої вибірки не перевищувала 2,4%. Проте за умов війни, крім формальної похибки, додається певне систематичне відхилення. А втім, дослідники стверджують, що отримані результати все одно дозволяють надійно аналізувати суспільні настрої населення.

 

Більше новин читайте у нашому Telegram-каналі: https://t.me/vse_rv

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині зменшиться кількість «Пунктів Незламності»
0
Читати далі
У Сарненському районі місцевий житель продавав гранати та пістолет
0
Читати далі
Мешканців Бахмута насильно депортують «вагнерівці»
0
Читати далі
Укрпошта до річниці звільнення Бучі, Ірпеня та Гостомеля випустить марку
0
Читати далі
Угорщина не буде зарештовувати путіна, якщо він приїде до країни
0
Читати далі
Ще одна країна визнала Голодомор 1932-1933 років геноцидом українського народу
0
Читати далі
«Великий» російський наступ майже не приніс ворогу значних результатів
0
Читати далі
Українських запроданців, які виступають у росії, планують позбавити почесних звань
0
Читати далі
Патріарх Варфоломій: російська церква поділяє відповідальність за злочини в Україні
0
Читати далі