Адвокати відмовились захищати нелюдів, які побили атовця-інваліда з Рівненщини

Адвокати відмовились захищати нелюдів, які побили атовця-інваліда з Рівненщини
0
Адвокати відмовились захищати нелюдів, які побили атовця-інваліда з Рівненщини

У справі побиття ветерана АТО Андрій Усача, 7 липня відбулось друге засідання. Щоправда тривало воно не довго, обвинувачувані прийшли в суд без адвоката. Кажуть, що всі адвокати березнівського району відмовилися їх захищати. Тим часом ухвалою судді їм мають до наступного засідання надати безоплатного адвоката від держави.

Нагадаю, що майже місяць тому місцеві нелюди напали на на інваліда війни Андрія Усача, били, пошкодили барабанну перетинку та дорогий протез. В п`ятницю судитимуть кривдників Андрія: Кожушка Олега Яковича, Ціпана Миколу Степановича.

Суд почався з неприємних новин. Підозрювані явились в суд без адвоката. Обвинувачені кажуть, що жоден адвокат з Березнівського району не погодився захищати в суді. Всі відмовились. Шукають адвоката в Рівному. 

Натомість суд до моменту вибору адвоката обвинуваченими призначає їм державного адвоката. Однак засідання зараз проводити неможливо. Тому засідання переносять на 21 липня на 10:00.

 

0
Економіка
Найцікавіші матеріали
Франція затримала одного з катів незаконної донецької тюрми «Ізоляція»
0
Читати далі
На Рівненщині СБУ судитимуть учасника незаконної «схеми для ухилянтів»
0
Читати далі
В Острозі у дилера вилучили «товару» на понад 800 тисяч гривень
0
Читати далі
У Польщі дорослі чоловіки побили 14-річного українця
0
Читати далі
На Рівненщині жінка оформила кредитів на понад 2 мільйони гривень
0
Читати далі
Заступника голови Рівненської облради засуджено до 9 років позбавлення волі
0
Читати далі
На Рівненщині СБУ та Нацполіція викрила ділка, який торгував «тиловими» посадами
0
Читати далі
У Рівному чоловік взяв хабар за працевлаштування з відстрочкою
0
Читати далі
Як зберігати овочі, фрукти та зелень, щоб вони довше тішили свіжістю?
0
Читати далі