Як поліція Рівного "зцілила" чоловіка

Як поліція Рівного
0
Як поліція Рівного "зцілила" чоловіка

У понеділок 5 червня по обіді патрульні отримали виклик про те, що на перехресті вулиць Вербова та Макарова чоловік з проблемами здоров’я ходить по дорозі.

Прибувши за вказаною адресою полісмени виявили громадянина, який переходив проїзну частину у невстановленому місці. Чоловіка доставили в Рівненський відділ поліції для встановлення особи. Затриманим виявився 29-річний вінничанин, який під час спілкування з поліцейськими зізнався, що проблем зі здоров’ям немає.

 

На порушника патрульні винесли постанову за ч.1 ст.127 КУпАП (порушення правил дорожнього руху пішоходами) та провели профілактичну бесіду з метою попередження та недопущення подібних ситуацій. 

В присутності правоохоронців вінничанин зняв бинти, вимив руки від йоду та відправився, з його слів, додому. Ось так патрульні "зцілили" та відправили додому прохача, який ходив по проїзній частині.

Патрульна поліція Рівного

0
Найцікавіші матеріали
У Рівному викрили схему ухилення від мобілізації через фіктивне працевлаштування
0
Читати далі
На Рівненщині колишньому головному лікарю додатково повідомлено про підозру
0
Читати далі
Екскерівника служби доріг на Рівненщині підозрюють у поверненні білоруській фірмі гарантії на 7,5 млн гривень
0
Читати далі
На Рівненщині вантажівка зіштовхнулася з поліцейським авто: троє постраждалих
0
Читати далі
Сирський пояснив доцільність створення бригад для відбиття можливого наступу з Білорусі
0
Читати далі
StarLand заінтригував рівнян: у закладі розповіли, де зможуть навчатися діти
0
Читати далі
На Рівненщині працівник будівельної фірми допустив службову недбалість під час ремонту електропідстанції
0
Читати далі
Росія почала готувати інженерів для своєї дронової економіки безпосередньо в окупації
0
Читати далі
Понад 200 найкращих боксерів та боксерок з різних куточків держави змагатимуться на Рівненщині
0
Читати далі