Як відреагували міністри закордонних справ на атаку у Сумах

Як відреагували міністри закордонних справ на атаку у Сумах
0
Як відреагували міністри закордонних справ на атаку у Сумах

«Жах в Україні досяг свого апогею з масовим вбивством на Вербну неділю». Реакції міністрів закордонних справ ЄС, які зібрались на засідання в Люксембурзі, на атаку в Сумах:

 

Головна дипломатка ЄС Кая Каллас повідомила, що зібрано 2/3 коштів на боєприпаси. Атаку в Сумах назвала «найсмертоноснішою» за час війни. Міністри сьогодні обговорять формування 17-го пакету санкцій та підтримку України.

 

Франція: Жан-Ноель Барро назвав атаку в Сумах «апогеєм жаху» й закликав до найжорсткіших санкцій, які «задушать» російську економіку.

 

Німеччина: Анналена Бербок заявила, що Путін дав «чіткий сигнал: мета не в мирі, а в знищенні». Німеччина покриє чверть витрат з ініціативи щодо 2 млн снарядів для України.

 

Польща: Радослав Сікорський вважає, що атака – це знущальна відповідь Росії на дипломатичні зусилля і вважає, що Путін насміхається з доброї волі Трампа.

 

Литва: Кястутіс Будріс закликав до передачі Україні дальнобійної зброї й назвав атаки «приниженням дипломатії».

 

0
Війна в Україні
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині охоронні собаки покусали малолітніх дітей
0
Читати далі
На Рівненщині унаслідок наїзду трактора загинув пішохід
0
Читати далі
Під Мелітополем дружина колишнього помічника депутата БЮТ переоформлює українські квартири в російські реєстри
0
Читати далі
У Зарічному водійка збила оленя і втекла з місця ДТП
0
Читати далі
У Рівному затримали порушника, який біля стели загиблого Героя пошкодив корзину з квітами
0
Читати далі
На Рівненщині затримано ще одного коригувальника воєнної розвідки рф
0
Читати далі
Військовим обмежили доступ до азартних ігор
0
Читати далі
78% молоді в Україні вірять у своє майбутнє: дослідження
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік до смерті побив знайомого
0
Читати далі