Які обмеження діятимуть щодо перевезень на Рівненщині

Які обмеження діятимуть щодо перевезень на Рівненщині
0
Які обмеження діятимуть щодо перевезень на Рівненщині

Відсьогодні до перевезень на Рівненщині допускатимуть лише вакцинованих пасажирів або тих, у кого наявний негативний ПЛР-тест або швидкий тест. Таким є рішення обласної комісії з питань ТЕБ і НС, яке прийняли напередодні.

Про нові правила у громадському транспорті, який курсує у межах області розповів сьогодні під час онлайн брифінгу голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

«Епідемічна ситуація на Рівненщині достатньо складна, тому виникла потреба у прийнятті ряду додаткових карантинних обмежень у транспорті. Наразі ми повинні свідомо стати та бік вакцинації та проявити громадську позицію. Це допоможе зміцнити своє здоров’я та зупинити масове поширення вірусу», - зазначив Віталій Коваль.

Так, в межах Рівненської області у пасажирський транспорт допускатимуть лише вакцинованих або людей із негативним ПЛР-тестом або швидким тестом. Діятиме заборона на регулярних і нерегулярних обласних перевезеннях.

Враховуючи, що велика кількість населення лише зараз розпочала вакцинуватись, а між щепленнями має пройти певний проміжок часу, до поїздок допускатимуть й тих, хто має «жовтий» ковід-сертифікат.

Щодо перевірок ковід-сертифікатів, то контроль за наявністю того чи іншого документу на автобусних маршрутах проводиться працівниками поліції.

Варто зазначити, що з 20 жовтня відповідальність за недотримання карантинних обмежень несе сам пасажир, а не водій транспорту, як було раніше. Таким чином вже складено відповідні протоколи на 11 пасажирів.

Заборона не поширюватиметься на перевезення:

осіб, які не досягли 18 років;

легковими автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія, в яких не більше п’яти осіб без урахування дітей віком до 14 років;

службовим чи орендованим транспортом підприємств за маршрутами руху, погодженим із патрульною поліцією.

Нагадаємо, що у Рівному обмеження у міському громадському транспорті про перевезення лише вакцинованих пасажирів або людей із негативним ПЛР-тестом - не введені.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Судитимуть агента рф, який намагався підірвати багатоповерхівку у Рівному
0
Читати далі
У Рівненському районі затримано чоловіка на незаконному зберіганні психотропів
0
Читати далі
Рівнян просять підтримати петицію щодо парковки біля стадіону «Авангард» на вул. Замковій
0
Читати далі
Берегти енергосистему — це твій спосіб турботи
0
Читати далі
У Рівненському районі місцевий житель обікрав магазин
0
Читати далі
На Рівненщині під час пожежі у житловому будинку загинула жінка
0
Читати далі
Свідоме споживання електроенергії — підтримка кожної родини
0
Читати далі
На Рівненщині керівник будівельної компанії заволодів  бюджетними коштами на понад мільйон гривень
0
Читати далі
ЄС купив російського металу на майже 2 мільярди євро
0
Читати далі