Астрофізики перетворили звуки реальних зірок в музику (ВІДЕО)

Астрофізики перетворили звуки реальних зірок в музику (ВІДЕО)
0
Астрофізики перетворили звуки реальних зірок в музику (ВІДЕО)

В рамках фестивалю Starmus публіці запропонували композицію під назвою «Starsounds», основою для якої стали звуки, що видаються зірками. Це акустичні хвилі в інфразвуковому діапазоні, які були спеціально прискорені для того, щоб їх могло сприймати людське вухо. Аранжуванням займався особисто Брайан Іно – композитор, якого називають «батьком» жанру ембієнт.

Звуки зірок взяли з величезної фонотеки, яку ще в 2005-му зібрав Гарік Ізраеліан. Разом з іншим вченим і гітаристом групи Queen, астрофізиком Брайаном Мейем, вони і стали ідеологами фестивалю Starmus. Щорічний захід служить ідеї єднання науки і творчості і допомагає просувати нестандартні концепції в музиці, а також популяризувати науку.

Брайан Іно не перший, хто скористався записами звуків зірок для створення нових мелодій. Раніше вміст знаменитої фонотеки став основою для концерту Ханса Циммера і Пола Франкліна «The Warped Side of the Universe». Пізніше з цієї ж музики народився культовий саундтрек для фільму «Інтерстеллар».

За матеріалами: retrofuturista.com

Читайте також: Eau de Space: NASA створило парфум з ароматом космосу

Читайте також: Астрономам вперше вдалося побачити формування нової планети (ФОТО)

Читайте також: Чи шкідливий 5G-зв’язок: руйнуємо популярні міфи

0
i-серфінг
Найцікавіші матеріали
«Зрадники, колаборанти та прихильники срср»: Рівненська СБУ розповіла про найцікавіші воєнні злочини в області
0
Читати далі
Вибух зсередини - найімовірніша причина руйнування Каховської ГЕС
0
Читати далі
росія за тиждень до вибуху на Каховській ГЕС прийняла закон про дозвіл не розслідувати теракти
0
Читати далі
Перші групи пілотів вже відправилися до Великої Британії для навчання на F-16
0
Читати далі
Водія маршрутки у Рівному, який зневажливо повівся із матірʼю загиблого героя, звільнено
0
Читати далі
Окупанти деморалізовані тривалим очікуванням контрнаступу
0
Читати далі
У Рівному з девʼятого поверху зірвався чоловік
0
Читати далі
СБУ Рівненщини викрила організаторів схеми виїзду чоловіків призовного віку за кордон
0
Читати далі
Президент повідомив про підготовку нових оборонних рішень для України
0
Читати далі