«Азов» почне набір українських військовослужбовців через Work.ua.

«Азов» почне набір українських військовослужбовців через Work.ua.
0
«Азов» почне набір українських військовослужбовців через Work.ua.
Бригада спеціального призначення «Азов» почне набір українських військовослужбовців через український сайт із працевлаштування Work.ua.
 
Про це 2 листопада повідомив заступник командира по роботі з особовим складом «Азову» Святослав Паламар (Калина) на спільній пресконференції зі співзасновником і СЕО Work.ua Артуром Міхно та директором Banda Agency Дмитром Адабіром.
 
Паламар розповів, що «Азов» як військовий підрозділ займається рекрутингом із 2016 року, і «це дало змогу виховати професійних, гарних бійців, які неодноразово на полі бою та в найгарячіших точках доводили свою майстерність».
 
Артур Міхно пояснив, що всім потрібні вмотивовані люди, особливо у війську. Бо, мовляв, якщо некваліфікована людина буде намагатися відремонтувати військову машину, авто «зламається на нульовій точці, і це катастрофа».
 
«Людина, яка готова служити, вона має мати можливість обрати службу за своєю спеціальністю. Якщо надати людині можливість бути більш ефективною на своєму робочому місці, у неї підіймається і мотивація», — зазначив СЕО Work.ua
 
Вакансії на сайті Work.ua «Азов» уже виставив 71 вакансію на різні посади. Зарплати там пропонують від 25 тисяч і до 125 тисяч гривень. Зазначено, що у випадку виконання завдань в зоні проведення бойових дій нараховуватиметься грошова надбавка в розмірі 3300 гривень на день.
 
Від кандидатів очікують досвід роботи за спеціальністю. Серед умов — офіційна мобілізація до кінця воєнного стану або служба за контрактом, можливе виконання обов’язків в зоні проведення бойових дій.
 

 

0
Війна в Україні
Найцікавіші матеріали
Десятирічну безпекову угоду підписали Україна і США. Чому це важливо
0
Читати далі
Унаслідок ДТП загинув житель Рівненського району
0
Читати далі
ВЛК для бронювання та призовникам до 25 років не потрібна — постанова уряду
0
Читати далі
Попкорн: насолода для кожного дня
0
Читати далі
Псевдожурналісту Остапу Стахіву не дали права реєструвати власне ЗМІ
0
Читати далі
Дві фірми викрили на змові на тендерах із ремонту доріг на Рівненщині
0
Читати далі
85 вʼязнів із Рівненщини вступили до ЗСУ
0
Читати далі
Три проєкти з Рівненщини перемогли у конкурсі національно-патріотичного виховання
0
Читати далі
Цьогоріч СБУ Рівненщини викрили 32 особи за підозрою у державній зраді
0
Читати далі