Багатьом росіянам соромно за все, що пов’язано з Кримом, – Зеленський

Багатьом росіянам соромно за все, що пов’язано з Кримом, – Зеленський
0
Багатьом росіянам соромно за все, що пов’язано з Кримом, – Зеленський

Президент Володимир Зеленський переконаний, що велика кількість росіян підтримує єдність України, і їм соромно за незаконну анексію Росією Кримського півострова. Про це він заявив в інтерв’ю телеканалу «Дом».

Глава держави зазначив, що російська пропаганда навмисно транслює наратив, що всі українці ненавидять росіян, хоча це не відповідає дійсності.

«Є велика кількість росіян, які підтримують єдину Україну. Підтримують Донбас і бачать його лише українським. Їм неприємно і взагалі соромно за все, що пов’язано з Кримом. Дуже соромно. І вони всі кажуть, що російська історія ще оплакуватиме російські ж кроки та рішення щодо Криму», – зауважив Володимир Зеленський.

«Тому що Крим – це перший сірник, перший вогник, через який два народи – на покоління чи на два – так один до одного ставляться: не хочуть бачити, не хочуть чути. Багато російськомовних українців перейшли на українську мову – ми всі її знаємо, – тому що їм неприємно навіть (розмовляти російською. – Ред.), бо вбили брата, батька», – сказав він.

Водночас Володимир Зеленський акцентував увагу на тому, що є багато росіян, які підтримують українців і за це «отримують політично».

Читайте також: Зеленський порадив їхати до Росії тим, хто вважає себе росіянином

0
Політика
Найцікавіші матеріали
У Вараші районі потонув 14-річний хлопець
0
Читати далі
Перша тисяча дітей-випускників ветеранів і ветеранок отримають компенсацію вартості навчання
0
Читати далі
На Сарненщині внаслідок ДТП травмовано двох осіб
0
Читати далі
На Рівненщині заблокували діяльність організованої злочинної групи
Серед підозрюваних – працівник слідчого ізолятору
0
Читати далі
У Рівному заочно засуджено двох зрадників з Луганщини, які перейшли на бік ворога
0
Читати далі
На Рівненщині ДБР повідомила про підозру працівникам ТЦК, які силою мобілізували чоловіка
0
Читати далі
Поблизу кордону зі Словаччиною зупинили четвірку правопорушників з Рівненщини
0
Читати далі
В одному з кафе Рівного чоловік дістав гранату: на місце викликали поліцію
0
Читати далі
У Рівненському районі водій врізався у паркан: загинув пасажир
0
Читати далі