Безробітних з Рівненщини запрошують в прикордонники

Безробітних з Рівненщини запрошують в прикордонники
0
Безробітних з Рівненщини запрошують в прикордонники

Прикордонники Рівненщини шукають бажаючих служити за контрактом.

Розраховують саме на безробітних з Полісся, адже нині військова служба за контрактом проходить за принципом територіального розподілу. Приміром, той, хто мешкає на Дубровиччині, служитиме на ділянці кордону у своєму районі.

Одним із способів інформування жителів північних районів про вступ на контракт в прикордонну службу може стати саме маршрутний транспорт. Про це домовилися із начальником управління інфраструктури ОДА Федіром Мисюрою.

«Розмістимо позаду на склі в автобусах широкомасштабне інформаційне повідомлення про службу за контрактом. Перевізники, які теж зібралися на зустрічі, погодились на співпрацю», - зазначає Федір Мисюра.

Так, інформаційні банери будуть розміщувати в автобусах, які прямують в північні райони області. Маршрутки проїжджатимуть через Прикладники на Зарічненщині, Переброди та Удрицьк у Дубровицькому, Старе Село та Березове у Рокитнівському районах.

«Останнім часом довіра до Державної прикордонного відомства з боку громадян зростає. Лише за останній рік відсоток довіри зріс на 10% і тепер становить 63%. Контракт на військову службу укладається строком на 3 роки. Зарплатня, яку отримуватимуть молодші інспектори, 11 тисяч гривень», - зазначив начальник групи з добору в Рівненські області окремого регіонального центру комплектування, майор Дмитро Муляр.

Мінімальна відпустка контрактника – від 30 днів. Запрошують на службу чоловіків віком від 18 і до 50 років, з повною загальною середньою освітою і без досвіду роботи – також.

 Тих, хто бажає стати прикордонником, чекають за адресою: місто Рівне вул. Шевченка 45, кабінет №418.

Щоб дізнатися про роботу прикордонника телефонуйте за телефоном: 0963475082 або 0987847248.

0
Найцікавіші матеріали
Рівнянин виготовляв та збував метамфетамін
0
Читати далі
У Рівному зібрали 50 мільйонів на потреби військових та дітей
0
Читати далі
Масована ворожа атака Рівненщини: на місцях події працюють правоохоронці
0
Читати далі
На Рівненщині викрили підприємця на отриманні хабаря
0
Читати далі
У Дубно під колесами кросовера загинула пішохідка
0
Читати далі
У Рівненському районі під колесами фургона загинула пішохідка
0
Читати далі
У Рівному водій збив на пішоході жінку та дитину, після чого втік
0
Читати далі
СБУ розшукала пістолет кілера, з якого вбили Андрія Парубія
0
Читати далі
На Рівненщині затримали чоловіка, який допомагав незаконно перетнути кордон
0
Читати далі