Безвісти зниклого чоловіка знайшли мертвим у полі на Рівненщині

Безвісти зниклого чоловіка знайшли мертвим у полі на Рівненщині
0
  • Безвісти зниклого чоловіка знайшли мертвим у полі на Рівненщині
  • Безвісти зниклого чоловіка знайшли мертвим у полі на Рівненщині

Одинадцятого грудня близько обіду у полі між селами Корнин та Загороща знайшли тіло. Місцевий мешканець саме нарізав гілля для віників, коли побачив тіло мертвого чоловіка. Він відразу повідомив про це до поліції. Правоохоронці встановили, що воно належить безвісти зниклому 59-річному жителю Квасилова, якого розшукувала його донька, повідомляють у пресслужбі Нацполіції Рівненської області.

Під час поверхневого огляду на тілі ознак насильницької смерті не виявили. Відповідно до лікарського свідоцтва, чоловік помер через переохолодження.

Нагадаємо, про зникнення свого батька до поліції ще двадцять восьмого листопада повідомила його 33-річна дочка. Того дня її батько пішов на роботу, на добове чергування, після чого не повернувся додому.

0
Найцікавіші матеріали
Встановлено обставини вербування терориста, який зробив теракт у будівлі ТЦК у Рівному
0
Читати далі
Водія із Рівненщини вперше в Україні позбавили прав через порушення правил військового обліку
0
Читати далі
СБУ затримала у Рівному поплічника рф, який підпалив службове авто ЗСУ
0
Читати далі
Юнацька збірна України з хокею стала чемпіоном світу
0
Читати далі
У Рівному затримали чоловіків, які готували теракт біля райуправління поліції
0
Читати далі
У Рівному чоловік з пістолетом пограбував квартиру
0
Читати далі
У Сарнах СБУ затримала агента фсб, який намагався підірвати колію перед вантажним потягом на Рівненщині
0
Читати далі
Як ефективно підготуватися до НМТ: поради абітурієнтам
0
Читати далі
В Острозі звільнили мера, який п'яним слухав російські пісні
0
Читати далі