Бійка біля кафе закінчилася ножовим пораненням: затримано підозрюваного

Бійка біля кафе  закінчилася ножовим пораненням: затримано підозрюваного
0
Бійка біля кафе  закінчилася ножовим пораненням: затримано підозрюваного

Повідомлення про бійку біля одного із місцевих барів за участі близько 10-ох осіб надійшло до поліції 31 липня близько о пів на шосту ранку. В результаті інциденту із ножовим пораненням до лікарні доставили 21-річного жителя Вараша, а 19-річного — помістили в ізолятор тимчасового тримання.

Під час відпочинку в кафе між двома малознайомими молодиками напідпитку виник конфлікт на ґрунті особистих неприязних відносин. Попередньо поліцейські з’ясували, що все почалося нібито із банального прохання дати цигарку. Спочатку 21-річний вдарив в обличчя 19-річного, а той у відповідь наніс розкладним ножем удар у живіт.

Потерпілого госпіталізували до лікарні із проникаючим пораненням черевної порожнини та пошкодженням внутрішніх органів. Після проведеного оперативного втручання медики оцінюють його стан як тяжкий.

У рамках кримінального провадження, розпочатого за фактом умисного тяжкого тілесного ушкодження за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України, слідчі затримали 19-річного варашівця у порядку статті 208 КПК. Йому повідомили про підозру у скоєному злочині. Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Підозрюваному загрожує від п’яти до восьми років позбавлення волі. Слідчі дії тривають.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
У Сарненському районі внаслідок ДТП загинули двоє неповнолітніх
0
Читати далі
Жительку Рівненщини шахрай ошукав на 300 тисяч гривень
0
Читати далі
Економічне партнерство України з США: про що йдеться
0
Читати далі
Рівненський нардеп Олександр Аліксійчук «Ми ніколи не зловживаємо державними коштами…»
0
Читати далі
Рівненщина відкрила 31 Центр життєстійкості
0
Читати далі
У Рівному на ринку з висоти 4 поверху впав чоловік. Це сталося під час будівництва
0
Читати далі
На Рівненщині викрито групу осіб, які незаконно переправляли військовозобов’язаних за кордон
0
Читати далі
Керівницю однієї з держустанов Рівненської області викрили на хабарі
0
Читати далі
Учні Рівного матимуть додаткові вихідні на Великодні свята
0
Читати далі