Біля «Лагуни» у Рівному на ходу загорілося авто (ФОТО)

Біля «Лагуни» у Рівному на ходу загорілося авто (ФОТО)
0
Біля «Лагуни» у Рівному на ходу загорілося авто (ФОТО)

Сьогодні близько одинадцятої години ранку до Служби порятунку надійшло повідомлення про загорання автомобіля «FIAT TIPO». Автівка спалахнула на ходу, коли водій їхав вулицею Соборною (навпроти нічного клубу «Лагуна»), повідомляють у пресслужбі ДСНС Рівненської області.

Ще до приїзду вогнеборців небайдужі водії котрі проїжджали поряд, зупинилися та намагалися самотужки ліквідувати полум'я за допомогою вогнегасників. Через що вдалося уповільнити поширення вогню в салон машини.

По прибуттю на місце події вогнеборці остаточно ліквідували пожежу. Також рятувальники від’єднали клеми акумуляторної батареї та перекрили газопостачання автомобіля.

Жертв та постраждалих немає. Транспортний засіб вдалося врятувати. Вогнем пошкоджено моторний відсік.

Остаточна причина пожежі та розмір збитків встановлюються.

Читайте також: З початку навчального року понад дві сотні школярів Рівненщини опинилися на самоізоляції

Читайте також: На Рівненщині розгортають додаткову лікарню для хворих на Covid-19

Читайте також: Рівненська обласна дитяча лікарня отримала обладнання для виходжування недоношених діток

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
15-річні підлітки влаштували ДТП на дорозі Рівненщини: розбили авто та мотоцикл
0
Читати далі
Судитимуть чоловіка, який на смерть збив жінку з собакою у Рівному
0
Читати далі
Рівнянина та киянина затримали під час дачі хабаря прикордоннику за незаконний перетин кордону
0
Читати далі
Перед судом постане молодик, який ошукав 11 жителів Рівненщини
0
Читати далі
Справ щодо шахрайства в Україні поменшало в 1,5 рази
0
Читати далі
Правоохоронці показали уламки дронів, які впали на Рівненщині
0
Читати далі
Письменник із Рівненщини увійшов до трійки найбагатших авторів України
0
Читати далі
У Грузії затримали «афериста з Tinder» Саймона Леваєва
0
Читати далі
18-й евакуаційний потяг прибув до Рівного
0
Читати далі