Біля Рівного у кювет з'їхав автобус з Польщі

Біля Рівного у кювет з'їхав автобус з Польщі
0
  • Біля Рівного у кювет з'їхав автобус з Польщі
  • Біля Рівного у кювет з'їхав автобус з Польщі
  • Біля Рівного у кювет з'їхав автобус з Польщі

Сьогодні, 16 травня о 12:45 до Служби порятунку Рівненщини за номером «101» надійшло повідомлення, що на трасі Київ-Чоп поблизу села Бабин Гощанського району передньою частиною з'їхав у кювет пасажирський автобус за маршрутом Київ-Вроцлав-Легвиця. В салоні перебувало 16 пасажирів, з них ніхто не постраждав.

Для буксирування автобуса було направлено чергове відділення бійців аварійно-рятувальної частини обласного управління ДСНС на спецавтомобілі САРМ. Перш ніж приступити до буксирування, рятувальники винести з салону чоловіка котрий перебував в інвалідному візку.

Потому за допомогою домкрата підвантажили аватобус та зафіксували його. Після чого зачепивши транспортний засіб за лебідку рятувального автомобіля витягнули з кювету на проїжджу частину дороги. Пасажири щиро подякували рятувальникам за оперативну допомогу.

0
Найцікавіші матеріали
Правоохоронці показали уламки дронів, які впали на Рівненщині
0
Читати далі
Письменник із Рівненщини увійшов до трійки найбагатших авторів України
0
Читати далі
У Грузії затримали «афериста з Tinder» Саймона Леваєва
0
Читати далі
18-й евакуаційний потяг прибув до Рівного
0
Читати далі
У Дубні під потягом загинула малолітня
0
Читати далі
Наприкінці вересня на Рівненщині прогнозують пік захворюваності на грип та ГРВІ
0
Читати далі
Житель Вараського району вирощував коноплю
0
Читати далі
Рівнянка обікрала магазин, її оперативно розшукали
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік з психічними розладами вбив батька
0
Читати далі