Британська розвідка оцінила підготовку України до опалювального сезону

 Британська розвідка оцінила підготовку України до опалювального сезону
0
 Британська розвідка оцінила підготовку України до опалювального сезону
Попри війну, зусилля України щодо створення запасів палива, ймовірно, будуть успішними. Цього буде достатньо для зимового періоду, що наближається.
 
Про це повідомило Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані власної розвідки.
 
Там вказують, що Україна ефективно мобілізувала свій гірничодобувний сектор для підтримки видобутку вугілля. Держава змогла забезпечити безперервне постачання вугілля для теплоелектростанцій і теплових установок, а значні запаси газу створюють додатковий резерв.
 
«Попри те, що російські атаки на енергетичну інфраструктуру України, ймовірно, триватимуть і цієї зими, минулої зими Україна продемонструвала, що має кваліфікований персонал і досвід, необхідні для експлуатації та обслуговування енергомереж навіть у воєнний час», — вважають там.
0
Економіка
Найцікавіші матеріали
У Рівненському районі під колесами фургона загинула пішохідка
0
Читати далі
У Рівному водій збив на пішоході жінку та дитину, після чого втік
0
Читати далі
СБУ розшукала пістолет кілера, з якого вбили Андрія Парубія
0
Читати далі
На Рівненщині затримали чоловіка, який допомагав незаконно перетнути кордон
0
Читати далі
У Рівному рієлторка незаконно продала чужу квартиру
0
Читати далі
Міжнародна федерація шахів проголосила за повернення російських та білоруських національних символів
0
Читати далі
На Рівненщині відкрили Меморіал військовим
0
Читати далі
У Рівненському районі під колесами легковика загинув пішохід
0
Читати далі
Біля Рівного в ДТП зіштовхнулися три автівки, є постраждалий
0
Читати далі