Будівництво Південно-східного обходу біля Дубна вже запущене

Будівництво Південно-східного обходу біля Дубна вже запущене
2
Будівництво Південно-східного обходу біля Дубна вже запущене

Про запуск процесу підготовки документації та виділення коштів на нове велике будівництво – Південно-східного обходу міста Дубно – повідомив народний депутат від 154-го округу Олександр Аліксійчук.

Сьогодні політик зустрівся з головою Державного агентства автомобільних доріг України Олександром Кубраковим. Під час зустрічі було обговорено всі деталі цього важливого для Рівненщини проекту.

Південно-східний обхід міста Дубно дозволить вивести весь транзитний автотранспорт, що прямує дорогами М-06 Київ-Львів-Чоп та М-19 Доманово-Тернопіль-Чернівці, за межі міста та приміської зони. Дорога буде першої технічної категорії (швидкісне шосе), з чотирма смугами руху. В перспективі нова об'їзна з’єднає дві ділянки швидкісного шосе М-06, і таким чином буде утворено сучасний та якісний коридор з чотирма смугами загальною протяжністю 43 км. Після закінчення будівництва економія часу в напрямку Київ-Львів складе 10-15 хвилин, а в напрямку Тернополя – до 20 хвилин.

Для міста Дубно та всієї приміської зони ця дорога матиме важливе значення для підвищення дорожньої безпеки, покращення екологічної ситуації. Вона позитивно вплине на економічний розвиток регіону. Сам проект заплановано до фінансування коштами МФО.

Орієнтовний термін закінчення проектно-вишукувальних робіт – третя декада травня 2020 року.

Головне фото ілюстративне.

2
Найцікавіші матеріали
Оголосили Нобелівських лауреатів з економіки
0
Читати далі
Російські вугільники та промисловість занурились у найгіршу кризу за останні 30 років
0
Читати далі
На Костопільщині тракторист перекинувся у ставок та загинув
0
Читати далі
Знайдено найменший об’єкт, що складається з темної матерії
0
Читати далі
Поліція шукає афериста з Рівного, який ошукав двадцятьох людей
0
Читати далі
Нобелівський комітет оголосив лауреата премії миру 2025 року
0
Читати далі
На Рівненщині біля військової частини знайшли боєприпаси
0
Читати далі
На Рівненщині під час затримання чоловік вдарив ножем поліцейського
0
Читати далі
Нобелівську премію з літератури отримав угорський письменник
0
Читати далі