Бюджетні установи Рівненської області зможуть купити газ по 13,7 гривень за кубічний метр

Бюджетні установи Рівненської області зможуть купити газ по 13,7 гривень за кубічний метр
0
Бюджетні установи Рівненської області зможуть купити газ по 13,7 гривень за кубічний метр

За технічними умовами, Рівненщина до опалювального сезону готова на 100 відсотків. Тим часом школи, дитячі садки, лікарні та інші бюджетні установи області зможуть купити газ по 13,7 гривень за кубічний метр (без врахування ПДВ та транспортування).

Про це повідомив під час онлайн брифінгу директор департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності Рівненської ОДА Володимир Пшеюк.

Так, відповідно до розпорядження Кабміну від 11 жовтня 2021 р. № 1234-р, дано згоду на заключення договорів із  Товариством  з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг», яке пропонує таку ціну. Вона більш ніж вдвічі нижча за поточну місячну спотову ціну газу.

Як пояснив Володимир Пшеюк, контракт укладається на 15 місяців (до кінця 2022 року) і має багато переваг. Ціна на газ із врахуванням ПДВ та транспортуванням становитиме приблизно 16,8 гривень за кубічний метр.

«Щодо заключення договорів, то  сьогодні на сайті компанії «Нафтогаз Трейдинг» оприлюднено увесь алгоритм, як це потрібно робити. Для Рівненської області визначена окрема електронна адреса, - прокоментував Володимир Пшеюк. -  Кожна бюджетна установа може отримати типовий договір. Його потрібно заповнити, вказавши, зокрема, обсяги газу, і надіслати компанії, щоб звірили цифри. Потому бюджетна  установа на своєму сайті у розділі про публічні закупівлі має розмістити інформацію про наміри укласти угоду із компанією «Нафтогаз Трейдинг». За 10 днів, якщо нема оскаржень,  підписується договір».

Він додав, що напередодні в області відбулися засідання комісій із НС та ТЕБ. Це дало можливість  бюджетним установам за спрощеною переговорною процедурою укладати договори з «Нафтогаз Трейдингом». Адже інші постачальники пропонують газ  за значно вищою ціною – мінімум 30-45 грн за 1 кубометр.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Псевдожурналісту Остапу Стахіву не дали права реєструвати власне ЗМІ
0
Читати далі
Дві фірми викрили на змові на тендерах із ремонту доріг на Рівненщині
0
Читати далі
85 вʼязнів із Рівненщини вступили до ЗСУ
0
Читати далі
Три проєкти з Рівненщини перемогли у конкурсі національно-патріотичного виховання
0
Читати далі
Цьогоріч СБУ Рівненщини викрили 32 особи за підозрою у державній зраді
0
Читати далі
Весільний обряд Рівненщини увійшов до списку нематеріальної культурної спадщини України
0
Читати далі
У госпіталі на Рівненщині викладають курси IT для військових
0
Читати далі
Чому в різних областях електроенергію відключають на різну кількість годин?
0
Читати далі
42 особи засуджено за злочини проти дітей на Рівненщині
0
Читати далі