Бустерна вакцина в Україна: МОЗ готує рішення

Бустерна вакцина в Україна: МОЗ готує рішення
0
Бустерна вакцина в Україна: МОЗ готує рішення

В Україні достатньо вакцин для щеплення українців проти коронавірусу. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV. За його словами, в Україні є запас у понад 9 млн доз вакцин від 4 виробників, визнаних у світі.

«Люди мають можливість безкоштовно вакцинуватися будь-коли і в будь-якому зручному місці. Під час поїздок у регіони я особисто заїжджаю в центри вакцинації, спілкуюся з людьми та лікарями. Вакцина — єдиний спосіб подолати пандемію та розвивати нашу економіку», — відзначив Прем’єр-міністр.

Денис Шмигаль зауважив, що наказом Міністерства охорони здоров’я від 16 грудня дозволяється використання третьої дози для людей зі слабким імунітетом. Крім того, найближчим часом відбудеться засідання експертної ради МОЗ, яка ухвалить рішення про дату й порядок застосування бустерної дози.

Як зазначив Прем’єр-міністр, за рік в Україні зроблено понад 27 млн щеплень проти COVID-19.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Житель Рівненщини намагався незаконно потрапити до Молдови
0
Читати далі
У Рівному знову піднімуть ціни на проїзд
0
Читати далі
Рекетирам, які вимагали у рівнянина неіснуючий борг, загрожує до 12 років позбавлення волі
0
Читати далі
У Рівному нетверезий водій без посвідчення дрифтував біля ТЦ
0
Читати далі
15-річні підлітки влаштували ДТП на дорозі Рівненщини: розбили авто та мотоцикл
0
Читати далі
Судитимуть чоловіка, який на смерть збив жінку з собакою у Рівному
0
Читати далі
Рівнянина та киянина затримали під час дачі хабаря прикордоннику за незаконний перетин кордону
0
Читати далі
Перед судом постане молодик, який ошукав 11 жителів Рівненщини
0
Читати далі
Справ щодо шахрайства в Україні поменшало в 1,5 рази
0
Читати далі