Частина автобусів на Рівненщині через негоду не вийшли на рейси

Частина автобусів на Рівненщині через негоду не вийшли на рейси
0
Частина автобусів на Рівненщині через негоду не вийшли на рейси

На Рівненщині, попри сильні снігопади, зранку майже усі рейсові автобуси вийшли в рейси. Про це Суспільному повідомили керівники рівненських автостанцій. Однак, кілька водіїв не виїхали через страх перед негодою.

Начальники автовокзалів розповіли, що снігопад 26-го січня не став на заваді нормальному курсуванню автобусів. Нарікань на складні ділянки з переметами чи ожеледицею від водіїв станом на ранок не надходило.

— З кожного району автобуси приїхали та в кожен поїхали. Швидкість в межах допустимого, особливих скарг я не чув про якісь там перемети чи про відсутність якогось чищення. Не ідеально, але їхати можна, – повідомив начальник АС «Чайка» Олександр Рашкевич.

Він уточнив, що найгірше водіям, які їдуть відкритими ділянками доріг – там прослідковується ожеледиця та налипання снігу. Проте, він вважає ситуацію не критичною, адже дороги чистять.

— На цей момент майже всі їдуть, якщо і є деякі зриви – то це водії самі бояться виїжджати. Таких не багато – на Острог через Бугрин, там складна ситуація, а в Острог через Гощу, прямий в Острог, в Нетішин, в Хмельницький – поїхали. В Млинів – всі приїхали, кажуть, що чистять гарно дорогу, – повідомив начальник АС Рівне Павло Мінчук.

Він додав, що зранку не було рейсу на село Витків Рівненського району (раніше – Гощанського району). Автобус мав відновити курсування після 12-ї години.

Також начальник зазначив: якщо негода не вщухне, то до вечора можуть скасувати ще кілька рейсів. Поки там моніторять ситуацію, аби знати, які ділянки дороги проїжджати найскладніше.

 

Читайте також: На Рівненщині тривають конкурси «Зимова фортеця», «Сніговик FEST» та «Зимові рекорди»

Читайте також: До боротьби з негодою на Рівненщині залучили важку техніку

Читайте також: Верховна Рада дозволила провести в Україні міжнародні військові змагання

0
Найцікавіші матеріали
Жителя Костопільщини судитимуть за підпал автомобіля сусіда
0
Читати далі
У Рівному вогнеборці врятували жінку з лити під час пожежі в багатоповерхівці
0
Читати далі
Допомагали «складати» екзамени з водіння: на Рівненщині викрито братів-близнюків
0
Читати далі
На Володимиреччині внаслідок ДТП загинуло двоє осіб: 19-річний юнак та 14-річна пасажирка
0
Читати далі
У Рівному пара злодіїв винесла з орендованої квартири телевізори
0
Читати далі
У Сарнах чоловіка за вбивство, розбій та підпал взяли під варту
0
Читати далі
 На Рівненщині в ДТП загинули двоє людей
0
Читати далі
Поліцейські затримали зловмисника, який обікрав три будинки у Рівненському районі
0
Читати далі
Росія накопичила близько 6,2 тисячі дронів-камікадзе «Герань» різних версій
0
Читати далі