«Це моя земля»: Зеленський заявив, що Крим ніколи не стане російським

«Це моя земля»: Зеленський заявив, що Крим ніколи не стане російським
0
«Це моя земля»: Зеленський заявив, що Крим ніколи не стане російським

Президент України Володимир Зеленський заявив, що тимчасово окупований Крим ніколи не стане територією РФ.

Про це він сказав в інтерв'ю телеканалу «Дом», фрагмент розмови розміщений на Facebook-сторінці Офісу президента.

«Я знаю, що блокують контакти, але я впевнений, що це все одно неможливо. Ти любиш цю країну чи не любиш? Ось, любиш – ти українець, не любиш – ти гість, ти мандрівник. Ось ці люди, які окупували, ніколи не будуть любити Крим так, як любимо ми. Ця природа унікальна, для тебе це море – це дитинство, для тебе ці рапани – вони смачні, і коли їси ці рапани, я завжди шукаю, а де там пісочок, тому що в дитинстві було так – на зубах», – заявив він.

«Це неможливо прищепити, це моє, я цей Крим знаю. Ми ходили на Ай-Петрі, Кастрополь, Жуковка. Стрибаєш з 14 метрової скелі - дивував свою майбутню дружину. Це я, я там жив, це моя земля, це не їхня земля, вони не будуть тут, їх покоління тут рости не будуть, і діти їх тут не знаходяться і вмирати вони за нашу землю не будуть», -- додав глава держави.

Зеленський підкреслив, що «Крим ніколи не буде російською територією, просто ніколи. Не можна прошити голову татарам і сказати, що тут вас не було, депортація – це все ви придумали, це неможливо. Та хоч перепишіть історію, хоч всі міста перейменуйте, зітріть цю історію – неможливо це. Всі вони повернуться до себе додому. Питання часу».

За матеріалами: УНІАН

0
Політика
Найцікавіші матеріали
У Рівному внаслідок ДТП постраждали двоє осіб
0
Читати далі
В Україні зросте вартість контрактного навчання у вишах
0
Читати далі
Вентилятори – недорогий порятунок від літньої спеки
0
Читати далі
СБУ затримала агентів фсб, які готували нові удари рф по Київщині та Рівненщині
0
Читати далі
Начальнику Рівненського ТЦК працівники ДБР повідомили нову підозру
0
Читати далі
Поліцейські встановлюють осіб, які у Дубенському районі пошкодили могили захисників України
0
Читати далі
За державну зраду та підготовку диверсії в Сарнах судитимуть жителя Львівщини
0
Читати далі
Обставини інциденту у Рівному між учителем та ученицею встановлено
0
Читати далі
У Рівному поліція та піротехніки приїхали на дитячий майданчик через дитячі іграшки
0
Читати далі