Чеченець побив жителя Рівненщини і забрав його гроші

Чеченець побив жителя Рівненщини і забрав його гроші
0
Чеченець побив жителя Рівненщини і забрав його гроші

Сьогодні, орієнтовно о 2-годині ночі, патрульні поліцейські в місті Сарни отримали виклик з лінії "102" про грабіж, який стався на автовокзалі. Заявник повідомив, що невідомі особи нанесли йому тілесні ушкодження та відкрито заволоділи грошовими коштами, а також пересувалися на автомобілі Mitsubishi.

Орієнтування щодо події та зовнішнього вигляду ймовірних злочинців отримали усі екіпажі патрульних, а вже через короткий період часу на вулиці Технічній поліціянти виявили особу, яка підпадає під орієнтування. Під час проведення поверхневої перевірки у 33-річного громадянина Чеченської Республіки патрульні виявили ключі від автомобіля Mitsubishi, а потерпілий відразу впізнав даного громадянина та вказав на його причетність.

На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу. В порядку процесуальних дій сьогодні буде проведений обшук автомобіля Mitsubishi.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині керівник будівельної компанії заволодів  бюджетними коштами на понад мільйон гривень
0
Читати далі
ЄС купив російського металу на майже 2 мільярди євро
0
Читати далі
Мешканців Рівненщини просять зберігати щоденну ощадливість для стабільності енергомережі
0
Читати далі
На Рівненщині рятувальники допомогли бригаді медиків швидко дістатися до хворої жінки
0
Читати далі
У Рівному чоловік дрифтував посеред дороги: в нього відібрали авто
0
Читати далі
У Здолбунові чоловік на грунті ревнощів завдав ножове поранення знайомому
0
Читати далі
На Володимиреччині внаслідок ДТП загинув мотоцикліст
0
Читати далі
На Острожчині у ДТП загинув пасажир та двоє осіб травмовано
0
Читати далі
Рівнянин виготовляв та збував метамфетамін
0
Читати далі