Через імперські монети житель Рівненщини не потрапив до Білорусі

Через імперські монети житель Рівненщини не потрапив до Білорусі
0
Через імперські монети житель Рівненщини не потрапив до Білорусі

Громадянин України намагався провезти старовинні монети  через митний пост на Дубровиччині, що у Рівненській області. На нього склали протокол про порушення митних правил.

На митному посту «Удрицьк», що у Дубровицькому районі, затримали партію монет Російської імперії та СРСР. Українець, що їхав на дизельному потязі, намагався провезти їх з Білорусі.

Чоловік помітно нервував під час заповнення документів, повідомляє ДФС у Рівненській області. Під час митного огляду у нього знайшли 36 монет у паперовому конверті в кишені куртки. Ще 48, що лежали в барсетці, він видав сам, коли зрозумів, що «спалився».

На чоловіка склали протокол. Цінність монет 1725-1946 років встановлюватиме експертиза, на основі якої суд вирішуватиме, що загрожуватиме «контрабандисту» в якості покарання.

0
Найцікавіші матеріали
У Рівному під час пожежі в дев’ятиповерхівці загинув хлопчик
0
Читати далі
Другий етап спецоперації «РУБІКОН» проводився на Рівненщині
0
Читати далі
Дефіцит кадрів в Україні сягнув історичного максимуму
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків організували незаконний перетин кордону
0
Читати далі
На Дубенщині розпочалося обстеження в межах проєкту «Медицина без барʼєрів»
0
Читати далі
«Крим перетвориться на острів». Федоров анонсував логістичний локдаун для росії
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок ДТП загинув велосипедист
0
Читати далі
У Рівному судитимуть посадовців закладів освіти за передплату на майже 600 тисяч гривень
0
Читати далі
Жителі 4 громад Рівненщини зможуть пройти комплексне медичне обстеження
0
Читати далі