Через негоду на Рівненщині обмежили рух транспорту

Через негоду на Рівненщині обмежили рух транспорту
0
Через негоду на Рівненщині обмежили рух транспорту

На Рівненщині через дощ і приморозки частково обмежили рух транспорту. Про це сьогодні повідомили у пресслужбі Служби доріг в області. Обмеження введені з 12 години.

«У зв'язку з несприятливими погодними умовами – аномальними опадами у вигляді дощу та мокрого снігу, який миттєво утворює на дорогах ожеледь, на дорогах загального користування державного значення в межах Рівненської області, для забезпечення безпеки учасників руху, вводяться тимчасові обмеження руху для пасажирських автобусів та великогабаритних вантажних засобів», – ідеться в повідомленні.

Підрядні організації отримали вказівку вивести на дороги всю наявну техніку для обробки доріг протиожеледними матеріалами. Про зняття обмежень буде повідомлено додатково.

У пресслужбі Нацполіції області зазначили, що на всіх автошляхах посилено працюють екіпажі груп реагування патрульної поліції та патрульні поліцейські.

«Поліцейські звертаються до водіїв за можливості уникати поїздок під час ускладнених погодних умов, зокрема в ожеледицю. Керуючи транспортним засобом, будьте максимально обережні: обирайте швидкість руху та дистанцію, що дозволять вчасно зреагувати на зміну дорожньої обстановки», – повідомила пресслужба поліції.

За матеріалами: Суспільне

Читайте також: Рятувальники попереджають рівнян про значне погіршення погоди

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Житель Вараського району вирощував коноплю
0
Читати далі
Рівнянка обікрала магазин, її оперативно розшукали
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік з психічними розладами вбив батька
0
Читати далі
В ДТП біля Рівного авто розірвало навпіл, водій обійшовся незначними травмами
0
Читати далі
Жителька Рівного вкрала державний прапор з фасаду урядової будівлі в обласному центрі
0
Читати далі
На Костопільщині внаслідок ДТП за участі трьох авто постраждали троє осіб
0
Читати далі
Рівнянин організував схему збуту наркотичних речовин
0
Читати далі
У Рівному чоловік вбив сплячого батька і намагався покінчити з життям
0
Читати далі
У навчальному центрі на Рівненщині до смерті закатували тернополянина
0
Читати далі