Через вибитий отвір чоловік на Рівненщині обікрав магазин

Через вибитий отвір чоловік на Рівненщині обікрав магазин
0
  • Через вибитий отвір чоловік на Рівненщині обікрав магазин
  • Через вибитий отвір чоловік на Рівненщині обікрав магазин

У ніч на 10 вересня 32-річний житель Житомирської області вчинив крадіжку із магазину одягу у Млинові. Вже за кілька годин оперативники районного відділення поліції викрили та затримали зловмисника.

Поліцейські встановили, що чоловік каменем розбив скло вхідних дверей торгівельного закладу, заґратованих із середини. Через вибитий отвір зловмисник викрав одяг на загальну суму майже 5500 гривень та сховав його у квартирі, де тимчасово мешкав. Поліцейські  того ж дня оперативно викрили зловмисника та затримали неподалік автостанції.

У рамках кримінального провадження, відкритого за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України, слідчі затримали чоловіка у порядку статті 208 Кримінпльного процессуального кодексу України та повідомили йому про підозру у вчиненні крадіжки. За скоєне йому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
В одному з кафе Рівного чоловік дістав гранату: на місце викликали поліцію
0
Читати далі
У Рівненському районі водій врізався у паркан: загинув пасажир
0
Читати далі
Сонячні окуляри – модний і практичний аксесуар – як вибрати ідеальну оправу?
0
Читати далі
У Костополі чоловік погрожував поліцейським гранатою та підірвав снаряд
0
Читати далі
На Рівненщині покращать мобільний зв'язок та інтернет
0
Читати далі
На хабарництві викрито правоохоронця з Рівненщини, який «не знаходив» військовозобов’язаних
0
Читати далі
У Рівненському районі внаслідок ДТП загинула водійка кросовера
0
Читати далі
На Рівненщині підприємиця привласнила 350 тисяч на ремонті доріг
0
Читати далі
Зеленський зустрівся із журналістами: основні тези
0
Читати далі