Чи добрався кір до Рівного?

Чи добрався кір до Рівного?
0
Чи добрався кір до Рівного?

Минулого тижня Україну сколихнула новина, що в Київській міській  дитячій клінічній інфекційній лікарні перебуває 14 хворих на кір дітей, а в Одесі через епідемію кору продовжили шкільні канікули. Звичайно, рівняни теж стивожились. Особливо мами, в кого діти ходять в садочки та школи. Втім, як запевняють медики, підстав для паніки немає. 

– У Рівному останнім часом був зафіксований лише один випадок захворювання на кір, – повідомив начальник міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів для 7Днів. – Зокрема, з 1 по 10 січня на стаціонарному лікуванні перебував хворий студент Тернопільського медуніверситету. Тобто йдеться про завезений кір. Отож, ситуація благополучна, бо в нас доволі високий рівень імунізації. 

Це великою мірою завдяки тому, що торік вакцинацію проти кору отримали понад 83 відсотки дітей. Це доволі високий показник. До слова, якщо щеплено понад 90 відсотків, то виробляється колективний імунітет, де збудник захворювання не має жодних шансів на виживання. Батькам, діти яких ще не вакциновані від кору, варто над цим подумати.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Рівненські вибухотехніки показали уламки дронів, які впали в області
0
Читати далі
На Рівненщині виявлено правопорушника, який перебував у розшуку
0
Читати далі
У Рівному на переході збили жінку, вона померла
0
Читати далі
14-річний рівнянин для фото виліз на вагон потяга: його вдарило струмом
0
Читати далі
НАБУ підтвердило, що законопроект Зеленського відновить незалежність антикорупційних органів
0
Читати далі
У Рівному під час ремонту на чоловіка впала вантажівка
0
Читати далі
Як створити криптовалютний гаманець: порядок дій для кожного типу сховища
0
Читати далі
На Рівненщині надають послугу раннього втручання
0
Читати далі
В аварії під Костополем серйозно травмувався водій: медики боряться за його життя
0
Читати далі