Чи варто користуватися послугами «муніципальної няні» рівнянам?

Чи варто користуватися послугами «муніципальної няні» рівнянам?
0
Чи варто користуватися послугами «муніципальної няні» рівнянам?

Послугами «муніципальної няні» у області на сьогоднішній день від початку року скористалися понад 670 родин офіційно. 1626 гривень матеріальної компенсації від держави вони отримують сім'ї щомісяця. А це вже від початку року – два мільйони гривень.

Зауважимо, що ця соцдопомога щорік, першого січня переглядається відповідно до прожиткового мінімуму на дітей віком до шести років.

При цьому, варто додати, що інші соціальні виплати чи пільги - не скасовуються, які отримує родина. Будь то декрет, родина всеодно отримуватиме кошти на дитину по догляду за дитиною.

Як зазначають в департаменті соцзахисту населення Рівненської обласної державної адміністрації, найбільше такими послугами користуються у Костопільському, Зарічненському районах та містах Рівне та Вараш.

Додамо, щоб скористатися такою послугою, потрібно звернутися до місцевих органів соціального захисту.

0
Найцікавіші матеріали
На півночі Рівненщини мати задушила новонароджену дитину
0
Читати далі
Один рік за ґратами отримав рівнянин за знущання над дружиною
0
Читати далі
В автопригоді біля Рівного розбився мотоцикліст
0
Читати далі
СБУ викрила адміністратора групи, який зривав мобілізацію на Рівненщині
0
Читати далі
У Рівненському районі поліцейські встановлюють особу загиблого у ДТП чоловіка
0
Читати далі
На Рівненщині чоловіка зловили під час «миття» бурштину
0
Читати далі
В Острозі чоловік підпалив будинок колишньої 
0
Читати далі
У Рівненському районі 9-річний хлопчик раптово вибіг і потрапив під колеса автомобіля
0
Читати далі
На Рівненщині змія вкусила хлопчика
0
Читати далі