![Цифра. Рівне. 70 Цифра. Рівне. 70](https://vse.rv.ua/storage/uploads/7b3d39e40b/-big.jpg)
Стільки пацієнтів, частина з яких має невиліковні хвороби, одержали гуманітарну допомогу від благодійних фондів "Відродження" і "Свої". Про це повідомляє благодійна організація "Мережа 100 відсотків життя Рівне"
Розподілить калоприймачі та допоміжні засоби між пацієнтами міське Управління охорони здоров’я.
Нині лише у Рівному хворих, які потребують цього виду розхідних матеріалів медичного призначення, налічується більше ста. У попередніх роках з міського бюджету надавали матеріальну допомогу пацієнтам, які щомісячно змушені витрачати значні суми для закупівлі необхідних для життя засобів. Цьогоріч на ці потреби фінансування не закладено.