Чоловік відправиться на 12 років за грати через жорстоке вбивство подруги

Чоловік відправиться на 12 років за грати через жорстоке вбивство подруги
0
Чоловік відправиться на 12 років за грати через жорстоке вбивство подруги

До дванадцяти років за гратами – такий вирок Рівненського апеляційного суду отримав 30-річний мешканець області, котрий трьома ударами сокири вбив свою подругу. Також чоловік мусить виплатити один мільйон гривень моральної шкоди та 84428,18 матеріальної.

Нагадаємо, трагедія трапилась у серпні 2015 року у Рівненському районі. Гуляючи полем чоловік тричі вдарив свою подругу сокирою по голові, від чого та загинула на місці.  

У лютому суд оголосив вирок підозрюваному за статтею 115, тобто, за умисне вбивство і відправив чоловіка на 12 років за грати. Втім, зловмисник подав на апеляцію та попросив про новий розгляд справи у суді першої інстанції, адже розповів про певні «порушення під час досудового розслідування».

Розглянувши всі обставини та вислухавши всіх учасників суд не задовільнив апеляційну скаргу. Судді визнали чоловіка особливо небезпечним для суспільств та визнали достатнім термін його ув’язнення – 12 років за гратами.

 

0
Найцікавіші матеріали
Оригінальні подарунки для особливих людей і випадків
0
Читати далі
На Рівненщині на АЗС між водіями виник конфлікт із стріляниною
0
Читати далі
Війна запустила безпрецедентну демографічну кризу в Україні
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік вдарив ножем військового, який рік тому звільнився з полону
0
Читати далі
На Сарненщині викрили двох організаторів каналу незаконного перетину кордону
0
Читати далі
У Дубно водій на підпитку наїхав на огорожу та травмував пішохідку
0
Читати далі
На Рівненщині мати привласнила гроші сина-військового
0
Читати далі
На Рівненщині викрили «чорного зброяра», який налагодив ввезення зброї із зони бойових дій
0
Читати далі
Вибухотехніки поліції Рівненщини розміновують незламну Харківську область
0
Читати далі