Чоловікові, який побив свою сусідку, обрали запобіжний захід

Чоловікові, який побив свою сусідку, обрали запобіжний захід
0
Чоловікові, який побив свою сусідку, обрали запобіжний захід

За процесуального погодження із місцевою прокуратурою слідчі Здолбунівського відділення поліції повідомили про підозру у вчиненні злочину 63-річному жителю села Здовбиця. Наразі вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу.

До поліції дев’ятого вересня близько 13:30 повідомила 30-річна здолбунівчанка, що сусід наніс тілесні ушкодження її матері. 

Поліцейські встановили, що на вулиці Мартинівка села Здовбиця між сусідами, які мають спільний двір, роками триває конфлікт. Під час чергового з'ясування стосунків через гаражне приміщення його 63-річний власник штовхнув ногою у спину 54-річну жінку. Від удару вона впала, а зловмисник продовжив завдавати їй тілесні ушкодження куском цеглини. На крик про допомогу сусіди кинулися на захист. Натомість чоловік взяв із дому мисливську рушницю та вистрелив у повітря. 
Потерпілу госпіталізували до лікарні, де медики діагностували у неї відкриту черепно-мозкову травму із переломом скроневої кістки, поєднану із забоєм головного мозку, розрив барабанної перетинки та слухового проходу. 

За фактом умисного тяжкого тілесного ушкодження слідчі розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України, в рамках якого сьогодні, 13 вересня, 63-річному чоловікові повідомили про підозру. Рушницю, яка зареєстрована на нього в установленому порядку, вилучили. Однак, суд не задовольнив клопотання слідчого про накладення арешту на зброю та зобов’язав повернути власнику.

Підозрюваний раніше до адміністративної чи кримінальної відповідальності не притягувався. Тепер йому відповідно до санкції статті загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років. 


За матеріалами відділу комунікації поліції Рівненської області.

 

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
У Рівному затримали дилера, який збував психотроп
0
Читати далі
У Рівному чоловік запускав салюти
0
Читати далі
Біля Рівного в автопригоді за участі двох вантажівок загинула людина
0
Читати далі
У Рівному в четверту річницю війни запустили феєрверк
0
Читати далі
Оригінальні подарунки для особливих людей і випадків
0
Читати далі
На Рівненщині на АЗС між водіями виник конфлікт із стріляниною
0
Читати далі
Війна запустила безпрецедентну демографічну кризу в Україні
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік вдарив ножем військового, який рік тому звільнився з полону
0
Читати далі
На Сарненщині викрили двох організаторів каналу незаконного перетину кордону
0
Читати далі