Чому в кранах рівнян немає води або низький тиск

Чому в кранах рівнян немає води або низький тиск
0
Чому в кранах рівнян немає води або низький тиск

У Рівнеоблводоканал пояснили причину відсутності води у кранах рівнян.

 

Минулого понеділка працівники Рівнеоблводоканалу розпочали роботи по заміні ділянки водогону «Горбаків – Рівне», які мали тривати до 12 липня. Проте, увечері, 9 липня, на водогоні «Горбаків-Рівне» сталася аварійна ситуація. Ліквідувати аварію і повністю завершити ремонтні роботи вдалося раніше терміну - вночі 10 липня. Проте у частини наших споживачів вода досі тече із пониженим тиском або взагалі відсутня.

 

«Пошкодження на ділянці «Горбаків-Рівне» повністю ліквідоване, але для стабілізації тиску води у водопровідних мережах необхідний певний час. Плануємо, що вже сьогодні ввечері тиск у водопровідних мережах повністю стабілізується. На даний час проводиться промивка і дезінфекція водогону», - пояснив в.о. директора РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» Андрій ГРУХАЛЬ.

 

Тим часом, за словами пана Грухаля, щоб мінімізувати незручності повʼязані із післяремонтним запуском водогону, для споживачів Рівнеоблводоканалу організований підвіз питної води. Для цього навіть додатково залучено спеціальний транспорт міськШЕУ.

 

Насамперед, воду підвозять у медичні та інші соціальні установи.

 

Додатково про підвіз води інформуватимемо на наших сторінках у соцмережах та на сайті.

 

РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» перепрошує за тимчасові незручності і дякує за ваше розуміння.

 

Зазначають, що водогін «Горбаків-Рівне» в окремих місцях був повністю замортизований та потребував невідкладного ремонту. А найбільш аварійні його ділянки – повної заміни.

0
Події
Найцікавіші матеріали
СБУ затримала агентку гру рф, яка готувала прорив російських ДРГ у напрямку Сум
0
Читати далі
Неповнолітній мотоцикліст без шолома тяжко травмувався у ДТП на Рівненщині
0
Читати далі
Близько 3 млн українців виїхали і не повернулися під час повномасштабної війни
0
Читати далі
Рівнянка вербувала жінок для занять проституцією
0
Читати далі
Рівненські вибухотехніки показали уламки дронів, які впали в області
0
Читати далі
На Рівненщині виявлено правопорушника, який перебував у розшуку
0
Читати далі
У Рівному на переході збили жінку, вона померла
0
Читати далі
14-річний рівнянин для фото виліз на вагон потяга: його вдарило струмом
0
Читати далі
НАБУ підтвердило, що законопроект Зеленського відновить незалежність антикорупційних органів
0
Читати далі