COVID-19 на Рівненщині: 2 нових хворих і 19 підозр

 COVID-19 на Рівненщині: 2 нових хворих і 19 підозр
0
 COVID-19 на Рівненщині: 2 нових хворих і 19 підозр

Станом на ранок 9 квітня, на Рівненщині зареєстровано 2 нових випадки на COVID-19. Це 58-річна жінка з Березного та 47-річна з с.Богуші Березнівського району. Попередньо вони контактували з родичами та знайомими з Тинного.

Сьогодні на перевірці 19 проб на коронавірус.

Таким чином всього на Рівненщині зареєстровано 66 випадків захворювання на COVID-19.

Рівненський лабораторний центр отримав чергову поставку тест-систем для проведення більше 2200 молекулярно-генетичних досліджень на коронавірус. Надійшли і розхідні матеріали, необхідні для цих аналізів.

Також на Рівненщину надійшли 2 ШВЛ-апарати і 2000 захисних костюмів, закуплені управлінням охорони здоров’я РОДА. Апарати направлять у Сарненську ЦРЛ і Дубенську міську лікарню, а костюми – у лікарні, що визначені госпітальними базами, у ПМСД і для швидкої допомоги.

0
Найцікавіші матеріали
Рівненська ТГ звернулася до жителів міста із проханням підтримати петицію про демонтаж МАФів біля ЦУМу
0
Читати далі
Де побачити часткове сонячне затемнення у вересні 2025 року
0
Читати далі
Біля Корця жінка випадково збила водіїв, які перед цим потрапили в ДТП
0
Читати далі
Школи України огородять і додадуть «тривожну кнопку»
0
Читати далі
Біля Рівного автопригода за участі чотирьох автівок
0
Читати далі
Жителя Рівненського району, який застрелив свого знайомого, затримано
0
Читати далі
Верховна рада України внесла зміни до Закону про користуватися транспортом гуманітарних організацій
0
Читати далі
Житель Рівненщини намагався незаконно потрапити до Молдови
0
Читати далі
У Рівному знову піднімуть ціни на проїзд
0
Читати далі