COVID-19 на Рівненщині: 39 випадків зафіксовано, нових – немає

COVID-19 на Рівненщині: 39 випадків зафіксовано, нових – немає
0
COVID-19 на Рівненщині: 39 випадків зафіксовано, нових – немає

Станом на сьогодні у Рівненській області не зафіксовано нових інфікованих на коронавірус. Наразі в обласному лабораторному центрі перевіряють ще 11 зразків з підозрою. Результати ми опублікуємо ближче до вечора.

Нагадаємо, з початку поширення коронавірусу в області було проведено 378 експрес-тестів та ще 207 досліджень методом ПЛР. За цей період було виявлено 39 випадків хвороби, з яких п’ять закінчились летально.

Наразі госпіталізована 21 особа. Одинадцять пацієнтів лікуються в Сарненській та Рівненській лікарнях, ще троє вже одужали і були виписані додому. Десятеро мешканців Рівненщини з легкою формою інфекції перебувають на самоізоляції.

0
Найцікавіші матеріали
У Рівному чоловік «замінував» Кінопалац
0
Читати далі
На Сарненщині у ДТП постраждали двоє неповнолітніх
0
Читати далі
Зеленський завойовує симпатії виборців Трампа
0
Читати далі
У Рівному викрили групу збувачів метамфетаміну
0
Читати далі
Житель Вараша перебуваючи на замісній терапії, продавав наркотики
0
Читати далі
Державний борг України перевищив 8 трлн грн — це новий історичний максимум
0
Читати далі
На Рівненщині виявили нелегальний бурштиновий бізнес
0
Читати далі
Зміни в ментальному здоров’ї та благополуччі дітей: сімейне опитування дітей і батьків
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть очільника одного із комунальних підприємств, який завдав збитку громаді на 1.2 млн гривень
0
Читати далі