Covid-рейд у Здолбунові: в працівників перевіряють сертифікати

Covid-рейд у Здолбунові: в працівників перевіряють сертифікати
0
Covid-рейд у Здолбунові: в працівників перевіряють сертифікати

У Рівненській області продовжують перевіряти дотримання карантинних норм в умовах «червоної» зони. Рейдова група напередодні працювала в магазинах, кафе та на ринку в Здолбунові. Разом з поліцейськими та представниками Держпродспоживслужби інспектував роботу під час обмежень і заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

На ринку «Катеринівський» продають продукти та промислові товари. Щоб купити перші – спеціальних ковідних документів не потрібно. У решті кіосків їх запитують. Працівники мають сертифікати й негативні тести, запевняє керівник ринку Андрій Племянник.

Заступник голови обласної адміністрації Ігор Тимошенко перевірив документи в продавчині одного із кіосків. Жінка отримала одну вакцину, а документ взяла напередодні.

Рейдова група відвідала і місцевий магазин. Туди через «червону» зону пускають не більше двадцяти відвідувачів.

«Ми порахували, скільки людей в залі – близько 20 осіб. Запускаємо в магазин, якщо, наприклад, 3 людей вийшло, то 3 і зайшло. Інші чекають своєї черги на вулиці», – каже старша охоронниця місцевого магазину Наталія Кошановська.

Продавчиня Вікторія
з магазину одягу просто запитує у відвідувачів наявність ковідних документів. Ігор Тимошенко акцентує, що вона зобов'язана переконатися в тому, що відвідувачі вакциновані. Якщо людина не бажає показувати документи, попросити – покинути заклад.

«Такі моніторингові візити допомагають зрозуміти недопрацювання після введення обмежень. Так, між обласним центром і рештою міст є відмінності, адже у Рівному більше відвідувачів. Але в цілому ставлення людей, здається, однакове. Вакцинація та дотримання карантинних умов – це не особиста позиція кожного, а суспільний інтерес», – пояснює Ігор Тимошенко.

У результаті моніторингу, серйозних зауважень до керівників закладів Здолбунова в начальника ГУ Держспоживслужби в області Володимира Лазарчука не виникло, на місцях постійно здійснюють моніторинг.

За даними обласної Держспоживслужби, за тиждень в області провели 65 обстежень ринків й виявили порушення у 37 випадках.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Чоловік вдарив ножем рівнянина, бо йому не сподобалося, як той припаркував авто
0
Читати далі
Цьогоріч у семи навчальних закладах Рівненщини зведуть нові укриття
0
Читати далі
Група молодих людей танцювали біля алеї загиблих Героїв на Рівненщині
0
Читати далі
Комета C/2025 F2 наближається до Сонця — скоро її можна буде побачити неозброєним оком
0
Читати далі
На Рівненщині лісівник та місцевий житель підірвалися на міні
0
Читати далі
У Сарненському районі внаслідок ДТП загинули двоє неповнолітніх
0
Читати далі
Жительку Рівненщини шахрай ошукав на 300 тисяч гривень
0
Читати далі
Економічне партнерство України з США: про що йдеться
0
Читати далі
Рівненський нардеп Олександр Аліксійчук «Ми ніколи не зловживаємо державними коштами…»
0
Читати далі