![Де рівнянам залишати хвойні дерева після свят Де рівнянам залишати хвойні дерева після свят](https://vse.rv.ua/storage/bc5e314a72/skolko-budet-stoit-novogodnyaya-elka-v-cherkassah.12-big.jpeg)
Після завершення новорічно-різдвяних свят рівнян закликають не створювати стихійні сміттєзвалища та залишати святкові дерева біля сміттєвих майданчиків.
Також комунальники просять не змішувати гілля із твердими побутовими відходами і не викидати його до сміттєвих контейнерів.
Сосни та ялинки завозитимуть на переробку в КП «Трест зеленого господарства». Там їх традиційно, як і щорічно, перероблюватимуть на щепу, яка надалі буде використана повторно для виробничих та інших потреб.