Дебатам бути? Соломчук запросив на дебати Муляренка та Осуховського

Дебатам бути? Соломчук запросив на дебати Муляренка та Осуховського
0
Дебатам бути? Соломчук запросив на дебати Муляренка та Осуховського

18 липня 2019 року в м. Рівне представниками від партії “Свобода” та “Європейська солідарність” відбувся штурм офісу політичної партії “Слуга народу”.

Представники партій разом з кремезними хлопцями та діючими депутатами обласної ради намагались проникнути в офіс, залякуючи волонтера, яка там знаходилась та використовуючи політичну рекламу кандидата від партії “Слуга народу” Олександра Ковальчука.

Очевидно, що напередодні виборів деякі кандидати в народні депутати не гребують жодними методами передвиборчої боротьби.

Представник Президента Володимира Зеленського на Рівненщині та кандидат у народні депутати по списку партії Дмитро Соломчук звернувся до Олексія Муляренка та Олега Осуховського із запрошенням на дебати, які відбудуться 19 липня 2019 року о 19.00 в офіс ПП ”Слуга народу” за адресою: м. Рівне, вул. С. Бандери, 17.

Дмитро Соломчук закликав обох кандидатів прийти та доповісти громаді міста та області про їхню діяльність в якості державних посадовців.

 

Політична агітація

 

 

 

 

0
Політика
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині не всі школярі на канікули підуть одночасно
0
Читати далі
Викрито схему прикриття «порноофісів» у трьох областях України
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік застрелив співмешканку та скоїв самогубство
0
Читати далі
В ДТП на Сарненщині травмувався мотоцикліст
0
Читати далі
На Володимиреччині у канаві втопився дворічний хлопчик
0
Читати далі
Юнаку із Рівненщини в межах критичного часу доставили донорське серце гелікоптером
0
Читати далі
Росіянам і білорусам дозволили виступати під прапором із гімном на змаганнях із гімнастики
0
Читати далі
У Рівному під колесами авто травмувалася 10-річна дівчинка
0
Читати далі
Понад 160 безпілотників за два дні. МАГАТЕ зафіксувало різке зростання активності дронів біля українських АЕС
0
Читати далі