У Рівнераді вирішили поборотися за збереження історичної будівлі в центрі міста

У Рівнераді вирішили поборотися за збереження історичної будівлі в центрі міста
0
У Рівнераді вирішили поборотися за збереження історичної будівлі в центрі міста

Міська рада працює над збереженням історичної будівлі на вулиці 16 Липня, 59. А також пропонує спільно з громадою визначити, якою має бути її подальша доля.

«Впродовж місяця було зроблено те, що не вирішувалося більше двох років: створено комісію та направлено позов до суду щодо розірвання договору, а що найголовніше – проведення відновлення майна орендарем, – говорить міський голова Рівного Олександр Третяк. – Це моя принципова позиція, а також позиція нашої команди, щоб цю будівлю було збережено».

Як це відбувалося?

1. 23 лютого міський голова Рівного доручив створити Комісію щодо комплексного обстеження нежитлової будівлі за адресою вул. 16 Липня, 59 та надати пропозиції щодо подальшого її використання.



2. Комісія звернулася до Управління містобудування та архітектури і ДАБІ за підтвердженням чи спростуванням проведення будівельних робіт приміщення, яке перебуває в користуванні ТОВ «Русана Плюс».


3. Управління містобудування та архітектури встановило, що орендарем були проведені будівельні роботи, а саме:

– демонтаж внутрішніх несучих стін та міжповерхового перекриття;

– часткову заміну дерев’яних конструкцій кроквяної системи;

– встановлено металеві підпірні конструкції для підтримування покрівлі.

4. Управління ДАБІ також підтвердило, що в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва відсутні відомості про набуття права «Русана Плюс» на виконання будівельних робіт.

5. Управління містобудування та архітектури повідомило, що містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкту будівництва за адресою вул. 16 Липня, 59 не надавалися.

6. На засіданні комісії від 10 березня 2021 року прийнято рішення Управлінню комунальної власності звернутися до суду з позовною вимогою про розірвання договору оренди, укладеного між Управлінням комунальної власності Рівненської міської ради та ТОВ «Русана Плюс». А також забов’язати орендаря відновити будівлю на вулиці вул. 16 Липня, 59 згідно технічного паспорту, до стану придатного до експлуатації.




7. 11 березня Управлінням комунальної власності подано позовну заяву про розірвання договору оренди з вимогою проведення відновлення майна. І цього ж дня депутатський корпус одноголосно відмовився віддавати в оренду землю на вул. 16 Липня, 59.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині троє молодиків злетіли з дороги у кювет та «зупинились» об дерево
0
Читати далі
В ДТП на Рівненщині травмувалися четверо дітей
0
Читати далі
Українці від початку року протермінували майже 10 тис. штрафів ТЦК
0
Читати далі
СБУ затримала агентку фсб, яка на замовлення рф готувала теракт біля Рівненського ТЦК
0
Читати далі
Рівень довіри до Зеленського зріс до 67%
0
Читати далі
На Рівненщині поліцейські перекрили канал постачання наркотиків до колонії
0
Читати далі
Соратники Трампа провели таємні переговори з опонентами Зеленського щодо виборів в Україні
0
Читати далі
Призупинення військової допомоги Україні торкнулося переважно постачання бронетехніки
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік пішов під лід разом з трактором 
0
Читати далі